Xiaomi o serwery się nie boi i przenosi gigantyczną promocję do sieci!

xiaomi mi band 4 cala

Chyba słyszeliście o ostatnich zamieszkach pod Galerią Mokotów spowodowanych promocją w tamtejszym sklepie Xiaomi. Cała akcja musiała zostać odwołana, bo to, co się działo tam było nie do opisania. Promocja jednak zostaje przeniesiona do sieci, już jutro będziecie mieli okazję kupić ponad 1400 produktów w naprawdę niezłych cenach!

Może w Internecie przynajmniej nie dojdzie do zamieszek…

To chyba powinno od początku tak wyglądać. Dość łatwe do przewidzenia było to, że gdy ludzie zobaczą tyle sprzętu w świetnych cenach, to dosłownie rzucą się na to. Przed galerią gdzie znajduje się sklep dystrybutora (który był organizatorem promocji) zgromadziła się masa osób, a tłum ten nie do końca chyba kierował się rozumem i zdrowym rozsądkiem, przez co wiele osób ucierpiało na tym kończąc z nieciekawymi obrażeniami. Cała akcja przez te zamieszki musiała zostać odwołana, ale nie zakończona. Okazuje się, że Xiaomi postanowiło zmienić lokalizację promocji z Galerii Mokotów na Internet! Już jutro, 18 grudnia, na stronie mi-home.pl ruszy kontynuacja promocji “Idealny prezent z Xiaomi”. W naprawdę bardzo niskich cenach będzie dostępnych łącznie ponad 1400 produktów.

xiaomi promocja

Warto przeczytać: Nowy wariant Redmi K30 5G certyfikowany. Submarka Xiaomi szykuje coś specjalnego?

Wśród tych produktów znajdą się takie rzeczy jak chociażby Mi Band 4, Mi Power Bank 2S, Mi Box S czy Mi Air Purifier 2H. Cała lista jest jednak nieco większa, a ceny, według mnie, są oszałamiające. Poniżej zamieszczam Wam ją wraz z cenami oraz limitem na jedno zamówienie.

lista produktów na promocji Xiaomi

Cała akcja zacznie się już o godzinie 14:00 i potrwa do 23:59 tego samego dnia bądź do wyczerpania zapasów. Szczerze wątpię, by cokolwiek wytrwało chociaż do 20. Myślę, że wszystkie produkty rozejdą się jak ciepłe bułeczki. Zastanawiam się tylko, czy ich serwery faktycznie to udźwigną. Może, tak jak x-kom na Czarny Piątek, zakupili serwery japońskiej marki NeeYebniee? Tak czy siak, to na pewno o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie, przynajmniej nikt z tego powodu raczej nie wyląduje w szpitalu…

Zamierzacie polować na coś z tej listy? Ja będę próbował zakupić Mi Air Purifier, a Wy?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!