Xiaomi prezentuje nowe słuchawki TWS. Poznajcie Mi Air 2S!

Xiaomi prezentuje nowe słuchawki TWS. Poznajcie Mi Air 2S!

Dziś chiński gigant wprowadził na rynek kolejny model słuchawek pozbawionych jakichkolwiek przewodów. Tym razem jest to model oznaczony jako Mi Air 2S, który bez wątpienia może przypaść do gustu wszystkich fanom słuchawek dousznych. Czym sprzęt ten wyróżnia się na tle konkurencji? Przyjrzyjmy się mu bliżej!

Xiaomi Mi Air 2S

Bez wątpienia słuchawki TWS cieszą się coraz to większą popularnością na całym świecie. I Xiaomi jest tego w pełni świadome. Chiński gigant posiadał już w swojej ofercie kilka modeli tego typu sprzętów, ale teraz na rynek trafia odświeżona wersja Mi Air 2. Mi Air 2S, bo właśnie tak zostały nazwane nowe słuchawki TWS producenta z Państwa Środka, mają wyróżniać się przede wszystkim bardzo długim czasem pracy na jednym ładowaniu. Same słuchawki, przynajmniej według zapewnień Xiaomi, mogą pracować przez maksymalnie 5 godzin, a etui, który pełni także rolę ładowarki wydłuża czas ten do 24 godzin. Co więcej pokrowiec, oprócz standardowego ładowania, wspiera także ładowanie bezprzewodowe.

Xiaomi prezentuje nowe słuchawki TWS. Poznajcie Mi Air 2S!

Xiaomi chwali się także zupełnie nowym układem odpowiedzialnym za jakość dźwięku. Dodatkowo wykorzystanie kodeka Bluetooth LHDC ma zapewnić zarówno lepsze wrażenia odsłuchowe jak i zdecydowanie mniejsze opóźnienie przy oglądaniu wideo. I to tak naprawdę sprawia, że Mi Air 2S wydają się naprawdę ciekawymi słuchawkami, ale to nadal jeszcze nie wszystko. Wprawdzie chiński producent nie zdecydował się na aktywną redukcję szumów, ale nie zabrakło redukcji bazującej na dwóch mikrofonach. Według producenta rozwiązanie to ma działać nawet lepiej niż ANC i bardzo ciekawi mnie to, czy tak będzie w rzeczywistości.

Zobacz także: Xiaomi Mi 10 Lite 5G jednak trafi do sprzedaży w naszym kraju!

Co z ceną? Ta nie jest niska. Xiaomi Mi Air 2S zostały wycenione bowiem na 399 juanów czyli około 240 zł. Oczywiście za taką kwotę słuchawki te będziemy mogli kupić w samych Chinach, a jeśli sprzęt ten trafi do sklepów oferujących wysyłkę do Polski lub doczekamy się jego europejskiej premiery to cena będzie zdecydowanie wyższa.

Co myślicie o Xiaomi Mi Air 2S? Korzystacie ze słuchawek TWS? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!