Xiaomi wprowadza trzy nowe telewizory i odkurzacz z funkcją mopowania na polski rynek!

Xiaomi wprowadza trzy nowe telewizory i odkurzacz z funkcją mopowania na polski rynek!

Dzisiaj Xiaomi oficjalnie wprowadziło na nasz rynek smartfony Mi 10 oraz Mi 10 Pro. Nie są to jednak jedyne nowości tego producenta , gdyż wprowadził on także na nasz rynek swoje telewizory oraz automatyczny odkurzacz z funkcją mopowania.  Póki co, Zobaczcie sami, co oferują nowości Xiaomi! 

Xiaomi Mi TV 4A 32”

Jak sama nazwa wskazuje, ten modem charakteryzuje się 32-calowym wyświetlaczem  o rozdzielczości 1366×768 pikseli, częstotliwością odświeżania 60 Hz i kątami widzenia wynoszącymi 178 stopni. Na wyposażeniu są również dwa głośniki o mocy 5 W każdy, które są wspierane dodatkowo przez technologię Dolby Atmos i DTS-HD. Nie zabrakło oczywiście wbudowanego chromecasta, który odpowiada za bezprzewodowe przesyłanie obrazu z innych urządzeń. 

Xiaomi wprowadza trzy nowe telewizory i odkurzacz z funkcją mopowania na polski rynek!

Mi TV 4A 32” pracuje pod kontrolą systemu Android TV (Android 9.0 Pie). Za jego działanie odpowiada natomiast czterordzeniowy procesor z układem graficznym Mali-470 MP3, 1.5 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wbudowanej. Producent zastosował w tym przypadku dwa porty USB 2.0, trzy HDMI i port Ethernet. Łączność zapewnia dwuzakresowe Wi-Fi (2.4 GHz i 5 GHz) i Bluetooth 4.2

Zobacz także: Xiaomi oficjalnie zaprezentowało w Polsce dwa nowe flagowce – Mi 10 oraz Mi 10 Pro!

Xiaomi Mi TV 4S 43” oraz Xiaomi Mi TV 4S 55”

Oba modele są do siebie bardzo podobne, a różnią się między sobą tak naprawdę kilkoma rzeczami. Po pierwsze Mi TV 4S 43” ma 43-calowy wyświetlacz i dwa głośniki o mocy 8 W każdy, natomiast Mi TV 4S 55” oferuje 55-calowy wyświetlacz i dwa głośniki o mocy 10 W. Rozdzielczość w obu przypadkach jest taka sama i wynosi 3840×2160 pikseli. Nowe telewizory Xiaomi obsługują technologię HDR i odświeżanie z częstotliwością 60 Hz. 

Xiaomi wprowadza trzy nowe telewizory i odkurzacz z funkcją mopowania na polski rynek!

Urządzenia zostały wyposażone w czterordzeniowe procesory z grafiką Mali-470 MP3, 2 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wbudowanej. Na wyposażeniu nie zabrakło dwuzakresowego Wi-Fi (2.4 GHz i 5 GHz), Bluetooth 4.2, technologii Dolby Atmos oraz DTS-HD. Nowości Xiaomi pracują pod kontrolą Android TV bazującego na Androidzie 9.0 Pie. Na wyposażeniu są także trzy porty USB 2.0, trzy HDMI oraz złącze Ethernet. 

Ile przyjdzie nam zapłacić za telewizory Xiaomi?

Wszystkie modele trafią do sprzedaży już 14 kwietnia w następujących cenach: 

  • Mi TV 4A 32” – 899 złotych,
  • Mi TV 4S 43” – 1599 złotych, 
  • Mi TV 4S 55” – 1999 złotych. 

Telewizory można będzie kupić w oficjalnych punktach Mi Store (po ich otwarciu), na stronach internetowych mi-home.pl, mi-store.pl oraz mimarkt.pl oraz w sklepach stacjonarnych RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert oraz na x-kom.pl. Co ciekawe, telewizory trafią do oferty sieci Plus i Orange. 

Mi Robot Vacuum Mop Pro

Jest to kolejna generacja autonomicznego odkurzacza od Xiaomi. Oferuje ona trzy tryby pracy: odkurzania i mycia, odkurzania oraz mycia. Odkurzacz potrafi precyzyjnie zaplanować ścieżkę odkurzania oraz mycia, pokonując przy tym przeszkody nie przekraczające 2 cm. Co ważne, moc ssania Mi Robot Vacuum Mop Pro wynosi 2100 Pa. Należy także wspomnieć o inteligentnej kontroli siły strumienia wody, która chroni przed zalaniem podłogi. Całość można obsługiwać przy pomocy aplikacji Mi Home. 

Nowy odkurzacz z funkcją mopowania będzie dostępny od 7 kwietnia bieżącego roku w cenie wynoszącej 1699 złotych. 

Podobają się Wam nowości zaprezentowane przez Xiaomi? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!