Xiaomi zdobyło aż 33 nagrody na iF Design Award 2020

Xiaomi zdobyło aż 33 nagrody na iF Design Award 2020

Rok 2020 dopiero co się zaczął, a chiński producent już ma powody do zadowolenia. Xiaomi na corocznym wydarzeniu jakim jest przyznanie nagród iF Design Award pozostawiła konkurencję daleko w tyle. Gigant z Państwa Środka zdobył aż 33 nagrody w różnych kategoriach!

Produkty Xiaomi docenione za wygląd, jakość oraz niską cenę

Zacznijmy od najbardziej prestiżowej nagrody jaką jest iF Gold Award 2020. Wyróżnienie to otrzymał ręczny odkurzacz Xiaomi, który na polskim rynku znany jest jako Mi Hanheld Vacuum Cleaner. Według jury urządzenie to wyróżnia się na tle konkurencji funkcjonalnością, rozmiarem, a także cenę oraz doskonałą jakością. Pokreślono także, że chiński producent zaprojektował swój odkurzacz tak, aby zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort podczas sprzątania. Bez wątpienia przyznanie tak prestiżowej nagrody może mieć wpływ na jeszcze większą sprzedaż tego urządzenia na całym świecie.

Jednak to nie jedyna nagroda zdobyta przez Xiaomi na iF Design Award 2020. W sumie producent z Państwa Środka może pochwalić się aż 33 wyróżnieniami. Co ciekawe nagrody te dotyczą nie tylko urządzeń domowych czy akcesoriów, ale także smartfonów. Na liście przygotowanej przez iF Design Award znajdziemy między innymi Mi 9, Mi 9 SE, Redmi K20 Pro, Mi 9 Pro czy Mi MIX Alpha. I tak naprawdę ciężko się nie zgodzić z osobami przyznającymi wyróżnienia. Praktycznie każde z tych urządzeń oferowało rewelacyjny wręcz stosunek ceny do możliwości, a Mi MIX Alpha był pewnego rodzaju przełomem i czymś zupełnie nowym na rynku mobilnym.

Zobacz także: Xiaomi Mi 10 oraz Mi 10 Pro oficjalnie zaprezentowane!

Wyróżnienia otrzymała także bezprzewodowa ładowarka samochodowa o mocy 20 W, słuchawki, golarka elektryczna czy inteligentne zamki domowe. Pełną listę sprzętów Xiaomi, które otrzymały nagrody iF Design Award 2020 znajdziecie na grafikach zamieszczonych powyżej. Bez wątpienia w roku 2020 chiński gigant nadal będzie szedł obraną przez siebie ścieżką i będzie prezentować światu ogrom nowych produktów. Czy i tym razem spotkają się one z wyjątkowo ciepłym przyjęciem przez fanów? Wiele na to wskazuje. Niemniej jednak musimy poczekać na kolejne konferencje organizowane przez producenta z Państwa Środka.

Co myślicie o nagrodzonych urządzeniach Xiaomi? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!