#zostańwdomu i skorzystaj z zdalnych kursów od Google!

#zostańwdomu i skorzystaj z zdalnych kursów od Google!

Czas wielkiej kwarantanny to dobry moment na zainteresowanie się kursami online. Jak dobrze wiemy, wiele z nich kosztuje całkiem dużo pieniędzy, jednak można trafić na promocje, dzięki którym możemy nabyć wiedzę kompletnie za darmo. Jak się okazuje, Google postanowiło dać możliwość bezpłatnego zapoznania się z niektórymi kursami.

Kursów jest całkiem i dotyczą one różnych dziedzin. Postaram się Wam je tutaj wymienić i krótko opisać.

Krótki kurs absolutnych podstaw programowania

Jest to jedno-modułowy, godzinny kurs, w którym zapoznamy się z absolutnymi podstawami programowania. Można traktować go jako krótki wstęp do dalszego poznawania tajników kodowania.

>>link<<

Podstawy sztucznej inteligencji

Jest to kolejny godzinny kurs z zaledwie jednym modułem. Podobnie jak w przypadku nauki programowania, tak i tutaj poznamy podstawowe pojęcia i mechanizmy.

>>link<<

Podstawy marketingu internetowego

Kurs ten trwa aż 40 godzin i zawiera 26 modułów. W każdym z nich znajdują się ćwiczenia praktyczne, jak i przykłady. Ponadto dowiemy jak działają wyszukiwarki internetowe i co to jest SEO.

>>link<<

Wystąpienia publiczne

Niezależnie od tego czym się zajmujemy, umiejętność dobrego wystąpienia przed publiką może być na wagę złota. Dlatego też Google przygotował godzinny, jedno-modułowy kurs.

>>link<<

Cyfrowa równowaga

W świecie, w którym jesteśmy otoczeni technologią warto nauczyć się pewnego umiaru. Kurs od Google ma nas nauczyć zdrowego podejścia do technologii i co zrobić, by świadomie z niej korzystać. Kurs trwa godzinę i zawiera jeden moduł.

>>link<<

Ulepszanie i ochrona kampanii online

Jest to całkiem rozbudowany kurs, na który składa się 12 modułów poznawanych przez 7 godzin pracy. Z tego kursu dowiemy się, dlaczego zdrowa relacja z technologią jest tak ważna i jak można bardziej świadomie korzystać z internetu.

>>link<<

Promowanie firmy dzięki reklamie online

Kurs ten powie nam jak stworzyć skuteczną strategię reklamową i marketingową. Kurs ten trwa 3 godziny i zawiera 5 modułów.

>>link<<

Z którego kursu skorzystacie? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!