8848 Titanium M6 ma być pierwszym smartfonem z Qualcomm Snapdragonem 865

8848 Titanium M6 ma być pierwszym smartfonem z Qualcomm Snapdragonem 865

Kojarzycie firmę 8848? Nie? Ten chiński producent zajmuje się tworzeniem luksusowych smartfonów. Topowe materiały, wykończenie z złota czy ręczne składanie każdego egzemplarza sprawiają, że urządzenia te są najzwyczajniej w świecie drogie. Jednak to właśnie 8848 ma zaprezentować światu pierwszy smartfon z Snapdragonem 865!

8848 Titanium M6

Wczoraj miała miejsca konferencja firmy 8848 w Pekinie. Podczas tego wydarzenia producent z Państwa Środka chciał przedstawić światu swoje plany na przyszłość. I planami tymi jest właśnie model oznaczony jako Titanium M6. Urządzenie to będzie pierwszym w historii firmy sprzętem z modemem 5G. Oczywiście to nie jedyna nowość. 8848 chwali się także tym, że to właśnie ich smartfon jako pierwszy otrzyma Qualcomm Snapdragona 865. Tym samym chiński producent prześcignie takich gigantów jak Xiaomi czy Samsung. Muszę przyznać, że informacja ta robi wrażenie.

8848 Titanium M6 ma być pierwszym smartfonem z Qualcomm Snapdragonem 865

Na froncie 8848 Titanium M6 mamy znaleźć wyświetlacz typu AMOLED o przekątnej 6,01 cala. Qualcomm Snapdragon 865 będzie wspierany przez aż 12 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zostanie przeznaczone 1 TB pamięci wewnętrznej. To pokazuje, że nadchodzący sprzęt chińskiego producenta ma być prawdziwym flagowcem premium, który będzie stworzony dla najbardziej wymagających użytkowników. Na pleckach głównym aparatem będzie ten o rozdzielczości 64 Mpix. Oczko to umożliwi także wykonania zdjęć w rozdzielczości 100 Mpix, ale do tego będzie wykorzystywana interpolacja, a co za tym idzie jakość może być mizerna.

Zobacz także: OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro na renderach. Co powiecie na taki wygląd?

Cała reszta specyfikacji pozostaje tajemnicą i ma zostać ujawniona dopiero po premierze Qualcomm Snapdragona 865. Co więcej firma 8848 ogłosiła również wprowadzenie osobistej usługi asystenta dla swoich klientów. Co ciekawe asystent ten nie obiera się na sztucznej inteligencji, a jest po prostu grupą ludzi, którzy czekają na pytania i mogą odpowiedzieć na każde z nich. Oczywiście cena 8848 Titanium M6 nie będzie niska i ciężko powiedzieć czy smartfon ten kiedykolwiek zadebiutuje poza Chinami.

Co myślicie o specyfikacji 8848 Titanium M6? Czekacie na pierwsze urządzenia z Qualcomm Snapdragonem 865? Czekamy na komentarze!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!