A-Czapka czyli idealny gadżet dla fanów teorii spiskowych

5G 2

Jesteście fanami teorii spiskowych? Boicie się mikrofal GSM, 4, 5G czy Wi-Fi? Mamy dla was świetną informację! W serwisie PolakPotrafi pojawiła się zbiórka umożliwiająca zakup specjalnie stworzonej A-Czapki znacząco zwiększającej bezpieczeństwo każdego z nas. Czym różni się ona od standardowej czapki? Przyjrzyjmy jej się bliżej!

Chroń siebie i tych, których kochasz!

Właśnie takie hasło kończy zbiórkę na portalu PolakPotrafi. Przejdźmy jednak do początku. Czym jest A-Czapka? Jest to gadżet wykonany w 40% ze srebra (ciężko powiedzieć co stanowi pozostałe 60%), którego warstwa ma blokować do 98% szkodliwego programowania. Co więcej A-Czapka posiada uniwersalny rozmiar i jest rozciągliwa, a co za tym idzie nie musicie martwić się o wybranie odpowiedniej wielkości. Czapkę można naciągnąć także na oczy, aby i im zapewnić ochronę.

Super przydatna dla mieszkańców miast, a w szczególności bloków, gdzie jest duża zagęszczenie mieszkań i  gdzie Routery naparzają mikrofalą z każdej strony. Jeżeli mieszkasz również blisko nadajników GSM ten produkt pomoże odpocząć twojemu mózgowi od mikrofal podczas wielogodzinnego snu w nocy.  Efekty odczuwalne już pierwszej nocy.

Według twórcy zbiórki na portalu PolakPotrafi korzystać z A-Czapki powinniśmy przede wszystkim w nocy. Wtedy też ma ona następujące właściwości i działania:

  • funduje naszemu mózgowi należyty odpoczynek od mikrofal
  • zwiększamy komfort snu poprzez wyciszenia światła i dźwięków
  • przyspieszamy regenerację podczas spokojnego snu
  • budzimy się wypoczęci
  • zwiększamy swoją koncentrację
  • zwiększamy świeżość umysłu
  • mamy więcej energii do działania

Oczywiście nie zostało to potwierdzone żadnymi badaniami naukowymi, ale zapewnienia autora wystarczyły aby aż 66 osób wsparło zbiórkę. Tym samym na dzień dzisiejszy zebrano już ponad 7000 zł na produkcję A-Czapki (cel to 11 000 zł, a do końca zbiórki pozostały 33 dni). Aby zakupić własną A-Czapkę trzeba zapłacić minimum 69 zł w przedsprzedaży, a cena rynkowa ma wynieść 80 zł. Zdecydujecie się na coś co zapewni wam ochronę przed zbliżającym się do naszego kraju 5G? Ja, przynajmniej na tę chwilę, wstrzymam się z zakupem.

Co myślicie o A-Czapce? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!