Aion Bank to kompletnie nowy bank na polskim rynku, którego wszystkie usługi są w pełni cyfrowe. Zadebiutował on zaledwie miesiąc temu i już wprowadził ogromną nowość – cyfrowe pożyczki.
Aion Bank to autorskie dzieło Wojciecha Sobieraja, twórcy Alior Banku. To, co wyróżnia ten bank, to brak placówek – wszystko dostępne ma być z poziomu aplikacji mobilnej. Oczywiście nie zabraknie wsparcia w postaci czatów oraz infolinii i to z dostępem 24/7 w języku polskim. Jak to działa? W zamian za miesięczną opłatę, klient ma dostęp do wszystkich usług banku – podobnie jak jest to w Spotify czy Netflix. Mowa tu o wymianie walut, kredytach, lokatach, a nawet o wyrabianiu kart płatniczych.
Fintech oferuje trzy typy subskrypcji:
- Plan Light – darmowy
- Plan Smart – 29,99 zł/miesięcznie
- Plan All-Inclusive – 49,99 zł/miesięcznie
Aion Bank wprowadza w pełni cyfrowe pożyczki
Aion Bank właśnie wprowadził w pełni cyfrowe pożyczki dla klientów indywidualnych. Cały proces od wniosku, przez podpisanie umowy, po przyznanie środków jest realizowany kompletnie zdalnie i online. Zresztą właśnie oto chodzi w Aion Banku – wszystko ma być dostępne bez wychodzenia z domu.
Pożyczki gotówkowe są kolejnym krokiem w rozwoju w pełni cyfrowej oferty Aion Banku w Polsce. Tak jak obiecaliśmy, konsekwentnie rozbudowujemy dostępne rozwiązania przynoszące naszym użytkownikom realne korzyści. Dzięki naszemu technologicznemu zapleczu i fintechowym rozwiązaniom, cały proces kredytowy odbywa się online, a wypłata środków następuje już nawet w 30 min
mówi Karol Sadaj, Country Head Aion Banku w Polsce.
Proces aplikacji o pożyczkę jest w pełni cyfrowy i można go przeprowadzić z poziomu urządzenia elektronicznego. Wypłata środków na rachunek następuje nawet w 30 minut, użytkownik może wnioskować o kwotę do 90 tysięcy złotych z okresem spłaty do 96 miesięcy. Wniosek należy złożyć na stronie internetowej banku. Dzięki współpracy z Mastercard, użytkownik może szybko zweryfikować swoją zdolność kredytową, a tożsamość potwierdzi za pomocą smartfona.
AKTUALIZACJA: Maksymalna kwota podwyżki wynosi 90 tysięcy złotych, a nie – jak podawano wcześniej – 50 tysięcy.
Źródło: Informacja prasowa
Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!