Aion Bank po miesiącu w Polsce ma już 10 tysięcy użytkowników

aion bank

Aion Bank to nowy bank na polskim rynku, który swoją premierę miał miesiąc temu. Firma postanowiła pochwalić się wynikami i są one całkiem zaskakujące.

Aion Bank już z 10 tysiącami polskich użytkowników

Właśnie miesiąc temu pojawił się w Polsce Aion Bank. Jak się okazuje, spotkał się on ze sporym zainteresowaniem. Jak twierdzi bank, w ciągu pierwszego miesiąca działalności swoje konto założyło już 10 tysięcy Polaków, którzy wpłacili na rachunki oszczędnościowe ponad 500 milionów złotych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się konta oszczędnościowe gwarantujące – w zależności od planu – od 1% do 1,5% PLN rocznie, z miesięczną kapitalizacją.

Wyniki po pierwszym miesiącu naszej działalności pokazują czego dzisiaj szukają Polacy. Oprócz wysokiego zainteresowania prawdziwie darmowym kontem, szczególnie cieszy nas suma kwot zebranych na rachunkach oszczędnościowych – ponad pół miliarda zł w depozytach. Zdobyliśmy zaufanie dzięki korzystnej ofercie i łatwości założenia rachunku w aplikacji mobilnej.

powiedział Karol Sadaj, Country Head Poland w Aion Banku.

aion bank
(fot. Aion Bank)

Aion Bank

Za Aion Bankiem stoi Wojciech Sobieraj, twórca Alior Banku. Bank wyróżnia się tym, że swoim kontem zarządzamy tylko i wyłącznie z poziomu aplikacji zdalnie i nie znajdziemy żadnych placówek. Mało tego, za usługi płacimy co miesiąc, jak za subskrypcję Netflixa czy Spotify.

Aion Bank oferuje trzy typy subskrypcji:

  • Plan Light – darmowy
  • Plan Smart – 29,99 zł/miesięcznie
  • Plan All-Inclusive – 49,99 zł/miesięcznie
aion bank
(fot. Aion Bank)

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!