Bank z subskrypcją jak Spotify? Aion Bank w Polsce już lada moment!

aion bank
(fot. Aion Bank)

Aion Bank to hybryda tradycyjnego banku oraz fintechu. Jak się okazuje, usługa już zmierza do Polski i zostanie zaprezentowana jeszcze w tym tygodniu!

Aion Bank już w czwartek w Polsce!

Aion Bank to autorskie dzieło Wojciecha Sobieraja, twórcy Alior Banku. To, co wyróżnia ten bank, to brak placówek – wszystko dostępne ma być z poziomu aplikacji mobilnej. Oczywiście nie zabraknie wsparcia w postaci czatów oraz infolinii i to z dostępem 24/7 w języku polskim. Jak to ma działać?

W zamian za miesięczną opłatę, klient będzie miał dostęp do wszystkich usług banku – podobnie jak jest to na Spotify czy Netflix. Mowa tu o wymianie walut, kredytach, lokatach, a nawet o wyrabianiu kart płatniczych. Zapewne całość zostanie sprecyzowana po starcie usługi.

aion bank

Aion Bank poinformował, że polska premiera banku odbędzie się już 5 sierpnia o 18:30. W poście możemy przeczytać:

W końcu nadszedł dzień, na który wszyscy czekaliśmy! 🔥 Miło nam poinformować, że we czwartek, 5 sierpnia o godzinie 18:30 odbędzie się premiera Aion Banku w Polsce! 🇵🇱 Jesteście pierwszymi osobami, które o tym informujemy. 👉🏻1️⃣

Aion Bank to fintech, który może się wielu spodobać. Sam czekam na start, bowiem może to być ciekawy dodatek do standardowego konta bankowego – lub nawet je zastąpić.

Źródło: własne, Aion Bank

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!