Darmowe dostawy w Allegro Smart już przy zamówieniach za 1 zł. Sprawdźcie skrzynki

allegro smart

Allegro powiadomiło o rozpoczęciu kolejnych testów w ramach usługi darmowy dostaw Allegro Smart. Aktualnie program ten działa na zasadzie, według której klienci nie płacą za przesyłkę, jeżeli wartość ich zamówienia od jednego sprzedawcy wynosi minimum 40 złotych, a oferty są oznaczone jako Smart. Do 30 września potrwają testy nowych zasad zwalniających z opłaty za dostawę, korzystając z programu Allegro Smart.

Darmowa dostawa od 1 zł w Allegro Smart! Ruszają testy

Jak podaje serwis cashless.pl, są to aż trzy warianty. W pierwszym nie zapłacimy za dostawę, jeśli wartość wszystkich przedmiotów w naszym koszyku będzie równa co najmniej 1 zł. Mogą być to nawet przedmioty oferowane przez różnych sprzedawców. Myślę, że nie ma tutaj większej różnicy, bo żeby nie przekroczyć takiego niskiego progu, trzeba się postarać.

W drugim wariancie nie zapłacimy za dostawę robiąc zakupy za minimum 40 złotych, czyli tak jak dotychczas, ale przedmioty mogą pochodzić od różnych sprzedawców. Trzeci wariant jest najbardziej podobny do aktualnie obowiązującego, ale minimalna kwota zamówienia zostanie obniżona  z 40 do 30 zł przy dostawie do punktu odbioru i do automatu paczkowego.

Allegro informuje mailowo uczestników testu, który wariant został im udostępniony. Platforma zaznacza też, że regularnie prowadzi badania tego typu, by zdobyć dane. Nie oznacza to jednak, że sprawdzane zmiany zostaną wprowadzone na stałe.

Źródło: cashless.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!