Kwota jaką Polacy zaoszczędzili na Allegro Smart jest gigantyczna

Allegro Smart
Allegro Smart

Allegro Smart to popularna usługa, dzięki której klienci tego internetowego sklepu mają możliwość, by korzystać z darmowych i nielimitowanych dostaw do ponad 35 tysięcy punktów odbioru i automatów pocztowych, a także szybkiej dostawy kurierskiej. W ramach pakietu Smart dostępnych jest 100 milionów ofert.

Allegro podsumowało funkcjonowanie programu Allegro Smart

Allegro Smart nie jest nowością, ale wciąż się rozwija. Blisko rok temu, bo w październiku został uruchomiony program Smart Student. W ramach niego wszyscy studenci mogą aktywować Allegro Smart, a po 6 miesiącach bezpłatnego okresu próbnego mogą zakupić usługę po obniżonej cenie. W dodatku mają możliwość korzystania ze zniżek na bilety do Multikina lub na FlixBus.

Allegro Family

15 lipca wystartowało natomiast Allegro Family, które umożliwia tworzenie grup rodzinnych. W ten sposób ich członkowie mogą dzielić się jednym pakietem Allegro Smart bez dodatkowych opłat (nie może to być Smart Student). Allegro umożliwia też pomoc w zakupach w obrębie grupy rodzinnej.

Jak podaje źródło, obecnie znaczna większość zakupów z ponad 100 milionów ofert z Allegro Smart dociera do klientów w 1-2 dni. Ponad 25 milionów oferuje dostawę już następnego dnia, a kilka milionów tego samego dnia. Klienci Allegro Smart bez dodatkowych opłat dostają przesyłki do Paczkomatów także w weekendy.

Pakiet Allegro Smart funkcjonuje już od 3 lat. W tym czasie przeciętny Allegrowicz zaoszczędził około 450 złotych. Wszyscy posiadacze zaoszczędzili natomiast 2,8 miliarda złotych.

Źródło: fintek.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!