6 miesięcy Allegro Smart za darmo! Warunek? Musisz być studentem!

6 miesięcy Allegro Smart za darmo! Warunek? Musisz być studentem!

Allegro Smart to ciekawa opcja abonamentu, dzięki której płacąc raz nieco więcej, na pewien czas jesteśmy zwolnieni z opłat za przesyłki. Niekiedy jednak istnieje możliwość otrzymania kilku miesięcy subskrypcji za darmo. Ostatni raz było tak na początku pandemii. Teraz natomiast z tej opcji mogą skorzystać studenci!

6 miesięcy Allegro Smart za darmo! Warunek? Musisz być studentem!

Allegro przygotowało bardzo ciekawą promocję dla studentów i oferuje aż 6 miesięcy Allegro Smart za darmo! Jak zdobyć darmową subskrypcję? Bardzo łatwo! Należy wejść na >>tę stronę<<, następnie wybrać z listy uczelnię, na której studiujemy. Po tym kroku musimy podać studencki adres e-mail (w domenie @edu.pl) lub wysłać zdjęcie legitymacji. Po podaniu tych informacji na naszego maila przyjdzie wiadomość z linkiem weryfikacyjnym. Po udanej weryfikacji dostaniemy 6 miesięcy konta Allegro Smart!

Muszę jednak coś zaznaczyć. Jeśli wcześniej wykupiłeś Allegro Smart (a była do tego dobra okazja) i chcesz skorzystać ze studenckiej promocji to radzę się wstrzymać. Otóż korzystając z wyżej opisanej oferty automatycznie anulujecie sobie wcześniej wykupiony abonament, zgodnie z tym fragmentem regulaminu:

Zawarcie Umowy na świadczenie Usługi Allegro Smart! Student w przypadkach, w których Użytkownik korzysta z Usługi Allegro Smart! możliwe jest po rozwiązaniu przez Użytkownika umowy na świadczenie tej usługi poprzez skorzystanie z formularza kontaktowego, dostępnego pod adresem: na.allegro.pl/sma…owy i wybraniu tematu: „Rezygnacja”. Usługa ma charakter ciągły, z zastrzeżeniem, że Nabywca może zawrzeć w danym czasie wyłącznie jedną umowę na świadczenie Usługi niezależnie od liczby posiadanych przez siebie Kont. Zawarcie kolejnej umowy na świadczenie Usługi możliwe jest po rozwiązaniu wcześniejszej. Rozliczenie Usługi odbywa się w Okresach Rozliczeniowych.

Dodatkowo studenci mogą dostać inne gratisy. Między innymi dodatkowe gigabajty transferu danych w Heyah i T-Mobile czy zniżkę na przejazdy hulajnogami. Więcej dowiecie się >>stąd<<.

Korzystacie z Allegro Smart? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!