Allegro Smart! jak Spotify. Będzie można wykupić subskrypcję rodzinną

allegro smart

Allegro Smart! okazało się być strzałem w dziesiątkę. Sam najpierw skorzystałem z promocji studenckiej, aż wreszcie zakupiłem subskrypcję na rok. Jak się okazuje, Smart teraz może być dostępniejszy, a to za sprawą subskrypcji rodzinnej.

Grupa rodzinna Allegro Smart!

Jak się okazuje, Allegro rozszerza możliwości subskrypcji Smart. Otóż będzie można połączyć kilka kont Allegro w grupę rodzinną. Co ciekawe, nasza rodzina nie będzie musiała mieć konta w serwisie – wystarczy, że jedna osoba będzie opłacać subskrypcję. Jednak to nie jest tak, że my będziemy płacić, a każdy inny będzie korzystał. Otóż nasi najbliżsi będą mogli kliknąć w przycisk Poproś o zakup. Wtedy ta prośba przyjdzie do nas i możemy zakup opłacić, a paczka zostanie nadana.

Trzeba przyznać, że jest to świetny sposób na zakupy internetowe dla osób niezbyt odnajdujących się w wirtualnym świecie. Zwłaszcza mowa tu o osobach starszych, które niezbyt ufają internetowym zakupom. Taki przycisk to bardzo wygodne i bezpośrednie poproszenie kogoś o zakup.

Konto rodzinne będzie można uruchomić tylko i wyłącznie na koncie zwykłym. Funkcja zostanie dodana już 15 lipca 2021 roku.

Trzeba dodać, że Allegro faktycznie na nowo definiuje zakupy internetowe, tym bardziej gdy mamy blisko do Paczkomatu oraz wykupiliśmy subskrypcję Allegro Smart!. Sam teraz mam nawyk, że jak chce kupić coś drobnego, to po prostu szukam aukcji z ceną od 40 zł, aby załapać się na darmową dostawę (chyba, że nie opłaca się dopłacanie do 40 zł – wtedy to nie ma sensu).

Źródło: Allegro przez Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!