Allegro Smart za darmo na kolejny miesiąc dla wszystkich użytkowników!

Allegro Smart za darmo na kolejny miesiąc dla wszystkich użytkowników!

W marcu tego roku Allegro postanowiło udostępnić wszystkim darmowy miesiąc Smarta czyli usługi, która pozwala między innymi na darmowe wysyłki od określonej kwoty zamówienia. Epidemia koronawirusa nadal trwa, a co za tym idzie Allegro postanowiło przedłużyć użytkownikom Smarta o kolejny miesiąc. I to całkowicie za darmo!

Rób zakupy bez wychodzenia z domu

Zamysł Allegro jest niezwykle prosty. Izolacja społeczna i akcja #zostańwdomu może być jeszcze prostsza w momencie, gdy jesteśmy w stanie zrobić zakupy w sieci i zamówić je do paczkomatu czy naszego domu. W momencie, w którym wysyłka jest jednak płatna nie każdy zdecydowałby się na taką formę zakupów. Allegro Smart daje nam darmową wysyłkę do paczkomatów InPost i innych punktów odbioru dla zamówień powyżej 40 zł od jednego sprzedawcy oraz darmową dostawę kurierem przy zakupach powyżej 100 zł od jednego sprzedawcy. To jednak jeszcze nie wszystko. Dodatkowo mamy dostęp do specjalnych okazji. Bez wątpienia nie wszystkie to rewelacyjne promocje, ale czasem da się znaleźć coś, co jest dużo tańsze niż w innych sklepach.

Allegro Smart za darmo na kolejny miesiąc dla wszystkich użytkowników!

Jeśli korzystacie z Allegro Smart to automatycznie na waszym koncie usługa ta została przedłużona o kolejny miesiąc. I to całkowicie za darmo. Co więcej przedłużono to zarówno tym użytkownikom, którzy wykupili Smarta, jak i tym, którzy jedynie skorzystali z darmowego miesiąca, który pojawił się w marcu. Oczywiście jeśli nadal nie korzystacie z Allegro Smart to już teraz możecie skorzystać z darmowego okresu, który potrwa do 17 maja tego roku.

Zobacz także: PROMOCJA: 2 miesiące premium w Tidal dla nowych i obecnych użytkowników do wzięcia za darmo!

Sam z Allegro Smart korzystam od dłuższego czasu i tak naprawdę nie wyobrażam sobie robienie zakupów w tym serwisie aukcyjnym bez posiadania tej usługi. Oszczędność na darmowej wysyłce przy większej liczbie zamówień jest naprawdę ogromna, a w momencie, gdy Smart jest całkowicie darmowy przez aż dwa miesiące warto przetestować jak to działa. Zdecydowanie polecam!

Co myślicie o Allegro Smart? Korzystacie z tej usługi? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!