PROMOCJA: 2 miesiące premium w Tidal dla nowych i obecnych użytkowników do wzięcia za darmo!

spotify

Jeśli jesteś fanem muzyki w bardzo dobrej jakości i chciałbyś zacząć przygodę ze serwisami streamingowymi, albo chcesz do nich powrócić, to teraz jest bardzo dobra okazja. Otóż Tidal rozdaje konto premium na 60 dni za darmo!

Z serwisów streamingowych korzystam nieprzerwanie od 2012 roku. Oczywiście mowa tu o Spotify, z którym przez tyle lat nie potrafiłem się rozstać. Mało tego, gdzieś od 2015 regularnie wykupuje konto premium. Tym razem z ciekawą promocją wyszedł Tidal.

Warto przeczytać: Sony przypomina sobie o PS Vita i udostępnia trailer nowej gry

Tidal premium na 60 dni za darmo dla nowych, jak i dla obecnych użytkowników

Proces uzyskania 60 dni konta premium w Tidal jest bardzo prosty. Aby skorzystać z okazji, należy wejść na >tę stronę< i zarejestrować się w usłudze (chyba, że już masz konto, to wystarczy się zalogować). Następnie trzeba uruchomić subskrypcję premium HiFi podając numer karty płatniczej. Co ważne, żadne środki nie zostaną pobrane! Muszę również zaznaczyć, że z promocji mogą skorzystać nowi, ale również już wcześniej korzystający z premium obecni użytkownicy – pierwszy raz spotykam się z tego rodzaju przeceną. Po minięciu 60 dni usługa automatycznie pobierze środki z Waszego konta (standardowo 19,99 PLN). Aby tego uniknąć należy od razu anulować subskrypcję premium.

PROMOCJA: 2 miesiące premium w Tidal dla nowych i obecnych użytkowników do wzięcia za darmo!

Myślę, że nowa promocja od Tidal to świetny sposób na danie tej usłudze kolejnej szansy, tym bardziej, że możemy wrócić do niegdyś stworzonych playlist. Według mnie promocja jak najbardziej na plus :).

Korzystacie z usług streamingowych? Wykupujecie konto Premium? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!