Amazfit Bip 3 Pro w Polsce za kilka dni! To ciekawy zamiennik Mi Banda

Amazfit Bip 3 Pro
(fot. Amazfit)

Już za kilka dni do polskich sklepów trafi najnowszy zegarek Amazfit Bip 3 Pro.

Amazfit Bip 3 Pro do kupienia w Polsce już za kilka dni

Już od 24 czerwca będziemy mogli zakupić Amazfit Bip 3 Pro w Polsce. Zegarek wyceniono na 299 złotych. Co za tyle oferuje? Przede wszystkim mamy tutaj prostokątną, ale zaokrągloną na rogach kopertę o wymiarach 44,12 x 36,49 x 9,65 mm. Tam też ukryto kolorowy ekran TFT o przekątnej 1,69 cala i rozdzielczości 240 x 280. Oczywiście jest on dotykowy i został pokryty szkłem hartowanym 2.5D. Według mnie to najsłabszy punkt tego urządzenia, głównie przez brak technologii AMOLED, która występuje nawet w bardzo tanich opaskach Xiaomi Mi Band.

Amazfit Bip 3 Pro
Amazfit Bip 3 Pro (fot. Amazfit)

Ponadto konstrukcja zegarka jest wodoszczelna 5 ATM. Producent deklaruje, że do wyboru dostaniemy ponad 50 tarcz, a także będziemy mogli je konfigurować czy tworzyć własne z wykorzystaniem zdjęć. Nie zabrakło pomiaru tętna, SpO2 czy snu. Paniom zapewne przyda się funkcja śledzenia okresu.

Amazfit Bip 3 Pro (fot. Amazfit)
Amazfit Bip 3 Pro (fot. Amazfit)

Oczywiście mamy też mnóstwo trybów sportowych, PAI czy nawet śledzenie stresu. Co równie ważne, dzięki sporemu ekranowi wiele z zebranych danych możemy przeglądać na zegarku. W menu mamy znaleźć sporo aplikacji, w tym na przykład listy zadań do zrobienia. Całość zasila ogniwo o pojemności 280 mAh, które ma działać nawet przez 14 dni przy typowym użytkowaniu. Zegarek współpracuje z aplikacją mobilną Zepp Life.

Źródło: Amazfit, telepolis

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!