Amazfit BIP Lite 1S ma trafić na rynek już pod koniec kwietnia

Amazfit BIP Lite 1S ma trafić na rynek już pod koniec kwietnia

Już niedługo rozpocznie się kampania crowdfundingowa, podczas której będziemy mogli zakupić w końcu zapowiadany wielokrotnie zegarek Amazfit X. To jednak nie jedyna nowość Huami, która jeszcze w tym miesiącu pojawi się w sprzedaży. W sieci pojawił się plakat zapowiadający premierę kolejnego urządzenia!

Amazfit BIP Lite 1S

Premiera nowego inteligentnego zegarka Huami zaplanowana jest na 30 kwietnia tego roku. Sam zegarek, przynajmniej jeśli chodzi o wygląd, nie będzie zbytnio różnić się od swojego poprzednika. Amazfit BIP Lite 1S zostanie wyposażony w prostokątny wyświetlacz z delikatnie zaokrąglonymi krawędziami bocznymi. Nie zabraknie także fizycznego przycisku mającego ułatwić nawigowanie po menu. Bez wątpienia pojawią się także różnorakie funkcje sportowe. Specyfikacja nadchodzącej nowości Huami nadal pozostaje jednak tajemnicą.

Amazfit BIP Lite 1S ma trafić na rynek już pod koniec kwietnia

Plotki mówią o certyfikacie wodoodporności IP68, nawet 30 dniach pracy na jednym ładowaniu czy obecności pulsometru. Nadal ogromną zagadką pozostaje kwestia GPSa. W Amazfit BIP Lite zabrakło tej funkcji i tak naprawdę była to główna różnica w wersjach z “Lite” w nazwie oraz w znanym i lubianym przez użytkowników Amazfit BIP. I bardzo możliwe, że także w Amazfit BIP Lite 1S nie znajdziemy GPSa. Jeśli faktycznie tak będzie to bez wątpienia sprzęt te nie podbije serca osób, które chcą dokładnie monitorować swoją aktywność. Oczywiście pomiar kroków czy przebytego dystansu będzie możliwy, ale jednocześnie nie będą to zbyt dokładne dane, które niekoniecznie będą musiały odzwierciedlać rzeczywistość.

Zobacz także: Redmi 10X może być pierwszym na świecie smartfonem z procesorem MediaTek Helio G85

Zagadką pozostaje także cena. Niemniej jednak bardzo możliwe, że Huami będzie chciało po raz kolejny zaskoczyć świat świetnym stosunkiem ceny do możliwości. Tym samym nie spodziewałbym się tego, że Amazfit BIP Lite 1S będzie zdecydowanie droższy od swojego poprzednika. BIP Lite kosztował po swojej premierze 299 juanów (ok. 180 zł) i bardzo możliwe, że podobnie będzie to wyglądać w tym przypadku. Pozostaje nam czekać na oficjalną premierę!

Na zdjęciu głównym znajduje się Amazfit BIP Lite.

Czekacie na premierę Amazfit BIP Lite 1S? Co myślicie o tym urządzeniu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!