Strona główna Aktualności Android Pie dla OnePlus 3/3T jest już blisko. Zapisy do zamkniętej bety...

Android Pie dla OnePlus 3/3T jest już blisko. Zapisy do zamkniętej bety ruszyły!

-

OnePlus 3 i OnePlus 3T to wprawdzie nie najnowsze modele, ale nadal korzysta z nich spora część fanów chińskiej firmy. Teraz wszyscy użytkownicy tych urządzeń mają powody do zadowolenia!

Android Pie dla OP 3 i 3T nadchodzi wielkimi krokami

Firma OnePlus już jakiś czas temu zapowiedziała, że nie zamierza porzucać swoich starszych pogromców flagowców. OnePlus 3 i OnePlus 3T nadal dają sobie radę i ich wydajność w zupełności wystarcza sporemu gronu użytkowników. Na oficjalnym forum chińskiego producenta pojawiła się informacja o końcu prac nad wersją beta OxygenOS bazującego na Android Pie właśnie na OP 3 i 3T. Oczywiście pobranie wersji beta nie będzie dostępne dla wszystkich, a jedynie wybranego grona użytkowników, którzy będą aktywnie uczestniczyć w procesie doskonalenia nowej wersji systemu.

android pie

Co zrobić aby stać się jednym z betatesterów? Proces rekrutacyjny jest bardzo prosty. Wystarczy wypełnić krótką ankietę dostępną pod tym linkiem. OnePlus oczekuje informacji na temat naszego doświadczenia z custom ROMami, ile czasu poświęcamy dziennie na korzystanie z telefonu oraz odpowiedzi na pytanie dlaczego to właśnie ty powinieneś zostać testerem nowego OxygenOS.

Warto przeczytać: OnePlus 7 na renderach. Będą gradientowe kolory i wysuwany aparat

Po złożeniu wniosku wystarczy czekać na informację zwrotną. Producent z Państwa Środka zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Radzimy się jednak śpieszyć, ponieważ proces rekrutacyjny trwa tylko do 23 marca tego roku. Gdy wszystkie błędy znalezione w wersji beta zostaną naprawione aktualizacja w wersji stabilnej będzie dostępna dla wszystkich użytkowników. Kiedy to nastąpi? Tego niestety nie wiemy. Wszystko zależy od ilości problemów, na które natkną się betatesterzy.

OnePlus 3T – recenzja prawdziwego flagowca ubiegłego roku

Korzystacie z OnePlus 3 lub OnePlus 3T? Czekacie na aktualizację do Android Pie? A może zamierzacie zgłosić się do beta testów? Zapraszamy do dyskusji!
Kolejny artykuł znajdziesz poniżej