Aplikacja CCC ma już ponad 7 milionów użytkowników

CCC

CCC posiada 90 platform e-commerce i około 1000 sklepów w 29 krajach. W skład grupy wchodzą także takie marki jak eobuwie.pl, Modivo i DeeZee. Aplikacja mobilna CCC jest jedną z popularniejszych w Polsce, a także w Europie Środkowej. Dowiedzieliśmy się, że korzysta z niej już ponad 7 milionów osób. Czemu zawdzięcza swój sukces?

Użytkowników aplikacji CCC przybywa

W czerwcu 2021 roku liczba użytkowników aplikacji sieci sklepów obuwniczych wynosiła niecałe 5 milionów osób. CCC uważa, że źródłami popularności swojego oprogramowania są poszerzanie gamy dostępnych w aplikacji usług oraz nieustanny rozwój technologiczny.

Kupujący mogą wybierać spośród wygodnych metod płatności takich jak BLIK, Apple Pay czy Google Pay. Oferujemy także coraz popularniejsze płatności odroczone PayPo. Nowością jest także wirtualna karta podarunkowa, którą możemy przekazać najbliższym. Już wkrótce, użytkownicy aplikacji będą mogli skorzystać również z wirtualnej przymierzalni obuwia w technologii AR

mówi Natalia Tokarz, Mobile App Specialist w Grupie CCC

Dzięki funkcji visual search, klienci mogą przeglądać ofertę na smartfonie, wyszukując produkty na podstawie przesłanych przez siebie zdjęć. Aplikacja CCC pozwala także na wirtualne przymierzenie butów poprzez usługę esize.mo. W przypadku braku dostępnego rozmiaru, aplikacją można zeskanować kod kreskowy i sprawdzić dostępność naszego rozmiaru w najbliższych salonach.

Źródło: fintek.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!