Apple AirPods 3 mają więcej technologii, ale bez ANC

apple airpods 3
(fot. Apple)

Dzisiejsza konferencja Apple to nie tylko nowe autorskie procesory oraz laptopy. To również nowości związane z muzyką. Właśnie zaprezentowano Apple AirPods 3!

Apple AirPods 3 oficjalnie

Gigant z Cupertino postanowił odświeżyć swoją ofertę audio i wprowadził nową generację popularnych słuchawek Apple AirPods. Jest to już trzecia edycja i wprowadza ona kilka nowości. Niestety, nie ma ANC – te jest zarezerwowane dla modelu Pro.

Apple AirPods
(fot. Apple)

AirPodsy 3 obsłużą za to technologię Spatial Audio, a także oferują znacznie lepszą jakość audio. Ponadto mamy tutaj odporność na pot i wodę certyfikowaną standardem IPX4. Zmodyfikowano także nieco design oraz zaimplementowano adaptacyjny korektor, który dostosowuje dźwięk do kształtu ucha. Jest to możliwe dzięki mikrofonom skierowanym do wewnątrz ucha, które odbierają dźwięk słyszalny przez nas. Słuchawki następnie dobierają niskie i średnie częstotliwości. Dodano także Force Touch sensor.

Apple AirPods
(fot. Apple)

Nowe słuchawki Apple mają działać na jednym ładowaniu do 6 godzin, a zaledwie 5 minut ładowania ma dać kolejną godzinę odsłuchu. Słuchawki obsłużą ładowanie poprzez MagSafe. AirPods 3 wykorzystują technologię Bluetooth 5.0.

Apple AirPods
(fot. Apple)

Apple AirPods 3 – cena i dostępność

Apple AirPods już są dostępne w sprzedaży w cenie 949 złotych. Dostawa produktu ma nastąpić najszybciej do 25 października.

Źródło: Apple

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!