Apple może pracować nad budżetową wersją AirPods Pro

Apple może pracować nad budżetową wersją AirPods Pro

Słuchawki bezprzewodowe stają się coraz to popularniejsze. Oczywiście oferowana przez nie jakość dźwięku nadal nie jest w stanie dorównać słuchawkom przewodowym w podobnej cenie, ale wielu użytkowników wybiera je przede wszystkim z powodu wygody. Czyżby Apple już niedługo zaprezentowało światu kolejne dokanałówki?

Budżetowa wersja AirPods Pro na horyzoncie

Jak donosi ekipa portalu Digitimes bardzo możliwe, że już niedługo gigant z Cupertino będzie chciał zaprezentować światu zupełnie nowe słuchawki bezprzewodowe. Dokanałówki te miałyby być tańszą wersją modelu AirPods Pro. Dla przypomnienia sprzęt ten na terenie Stanów Zjednoczonych został wyceniony na 249 dolarów. Za AirPods 2 trzeba natomiast zapłacić 159 dolarów. Tym samym nowe słuchawki Apple, najprawdopodobniej nazwane AirPods Pro Lite, powinny zostać wycenione na kwotę około 200 dolarów. Jeśli faktycznie tak będzie to po raz kolejny gigant z Cupertino może stworzyć coś, co będzie cieszyło się gigantyczną popularnością na całym świecie.

Apple może pracować nad budżetową wersją AirPods Pro
Apple AirPods Pro

Kiedy możemy spodziewać się premiery nowych słuchawek amerykańskiego producenta? Według plotek Apple ma zorganizować konferencję już 31 marca. Tego dnia powinniśmy zobaczyć oficjalną prezentację budżetowego iPhona SE 2 (lub iPhone 9, ponieważ nazwa nadal nie została potwierdzona) oraz odświeżone iPady Pro. Bardzo możliwe, że tego dnia zostanie zaprezentowana także budżetowa wersja AirPodsów Pro. Tak naprawdę specyfikacja tego sprzętu pozostaje wielką tajemnicą.

Zobacz także: Apple najprawdopodobniej zorganizuje konferencję pod koniec marca, na której zobaczymy iPhone SE 2!

Z racji tego, że będzie to budżetowy wariant spodziewałbym się krótszego czasu pracy na jednym ładowaniu czy minimalnie gorszej jakości dźwięku. Bez wątpienia będą to słuchawki dokanałowe, które będą pozbawione jakichkolwiek kabli. Do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, a co za tym idzie bardzo możliwe, że już niedługo w sieci pojawią się kolejne przedpremierowe plotki czy informacje na temat nadchodzącej nowości giganta z Cupertino. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości!

Na zdjęciu głównym znajdują się Apple AirPods Pro.

Czekacie na premierę nowych słuchawek Apple? A może bezprzewodowe dokanałówki nie skradły waszych serc? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!