Apple najprawdopodobniej zorganizuje konferencję pod koniec marca, na której zobaczymy iPhone SE 2!

Apple najprawdopodobniej zorganizuje konferencję pod koniec marca, na której zobaczymy iPhone SE 2!

Nadal nie wiemy czy budżetowy smartfon firmy Apple trafi na rynek jako iPhone SE 2 czy też iPhone 9. Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że konferencja giganta z Cupertino będzie zaplanowana na 31 marca tego roku. Czy to właśnie wtedy sprzęt ten trafi na rynek?

iPhone SE 2 na horyzoncie

Bez wątpienia na premierę tego urządzenia czekają wszyscy fani giganta z Cupertino, którzy jednak chcieliby wydać mniej na nowy telefon. Apple przyzwyczaiło nas do tego, że organizuje konferencje pod koniec marca praktycznie każdego roku. W poprzednik roku zaprezentowano światu Apple News+, Apple Card czy Apple Arcade, a w roku 2018 byliśmy świadkami trafienia na rynek nowych iPadów. Jednak nadchodząca wielkimi krokami konferencja może przynieść jeszcze ciekawsze nowości. Bez wątpienia to właśnie 31 marca zobaczymy oficjalnie iPhone SE 2 lub iPhone 9. Smartfon ten ma podbić serca użytkowników, którzy nie chcą wydawać zbyt dużych kwot na zakup nowego sprzętu.

Apple najprawdopodobniej zorganizuje konferencję pod koniec marca, na której zobaczymy iPhone SE 2!

Według plotek nadchodząca nowość Apple zostanie wyceniona na zaledwie 399 dolarów. To oznacza, że cena w naszym kraju może wynieść 1999 zł, ponieważ dokładnie tak samo została przeliczona cena w przypadku Apple Watch Series 5. Najprawdopodobniej iPhone SE 2 będzie wyglądać jak iPhone 8, ale różnicę znajdziemy w specyfikacji. Niemniej jednak tym razem Apple udaje się utrzymać praktycznie wszystko w tajemnicy. Sprzedaż nowego smartfona może rozpocząć się już 3 kwietnia.

Zobacz także: Pięć procent globalnych transakcji kartami zostało wykonanych przy pomocy Apple Pay

Jednak 31 marca możemy zobaczyć więcej nowości. Według plotek Apple może zaprezentować także zupełnie nowe iPady Pro, a także iOS w wersji 13.4. Przyznam szczerze, że liczę na to, że gigant z Cupertino jeszcze czymś ciekawym nas zaskoczy. Sam jestem bardzo ciekawy jak iPhone SE 2 wypadnie w praktyce i czy zakup budżetowego smartfona Apple będzie mieć jakikolwiek sens. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Co myślicie o iPhone SE 2? Czekacie na premierę tego urządzenia? Czy waszym zdaniem decyzja o stworzeniu tego smartfona przyczyni się do wzrostu sprzedaży sprzętów Apple? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!