Apple Powerbeats 4 znalezione w Walmart przed oficjalną premierą

Apple Powerbeats 4 znalezione w Walmart przed oficjalną premierą

Premiera Apple PowerBeats 4 nadal się nie odbyła, ale słuchawki te już wczoraj pojawiły się na półkach amerykańskiej sieci sklepów Walmart. Tym samym poznaliśmy cenę tego urządzenia oraz został potwierdzony wygląd słuchawek. Czy to oznacza, że gigant z Cupertino zaprezentuje swoją nowość szybciej niż nam się wydawało?

Apple Powerbeats 4

Nowe słuchawki Apple na półce Walmart odnalazł jeden z czytelników portalu 9to5mac. Tym samym na temat nowości giganta z Cupertino wiemy jeszcze więcej. Powerbeats 4 będą dostępne w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej, białej oraz czerwonej. Bardzo możliwe, że ostatnia z kolorystyk będzie oznaczona symbolem ProductRED. Na pudełku znajdziemy także informację o tym, że słuchawki te są w stanie pracować na jednym ładowaniu przez nawet 15 godzin. Oczywiście już wcześniej dane na ten temat pojawiły się w sieci, ale tak naprawdę były to jedynie plotki, które teraz zostały oficjalnie potwierdzone.

https://twitter.com/eddiezus/status/1238897744007307264?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1238897744007307264

Niemniej jednak największym zaskoczeniem okazuje się cena. Wprawdzie nadal nie wiemy czy faktycznie Apple Powerbeats 4 będą kosztować 149 dolarów (taka cena widnieje na półce w sklepie Walmart) czyli około 585 zł, ponieważ nie zostało to potwierdzone przez samego producenta. Jeśli jednak informacja ta okażę się faktem to nowa generacja słuchawek amerykańskiego giganta będzie aż o 50 dolarów tańsza od poprzednika. Czyżby Apple w końcu chciało konkurować z innymi firmami także ceną? Tego powinniśmy dowiedzieć się już niedługo.

Zobacz także: Apple patentuje rozwiązanie pozwalające na połączenie dwóch smartfonów w jedno urządzenie

Powerbeats bez wątpienia zostaną wyposażone w nowy układ Apple H1, który jest znany z AirPodsów Pro. Dodatkowo słuchawki te mają otrzymać także złącze Lightning służące do ładowania. Czy sprzęt ten zdobędzie większą popularność wśród fanów marki? Czas pokaże. Jeśli jednak cena będzie faktycznie niższa niż w przypadku Powerbeats 3 to możliwe, że będzie to kolejny hit sprzedażowy.

Co myślicie o Apple Powerbeats 4? Czekacie na premierę tych słuchawek? A może wolicie tradycyjne słuchawki zakończone złączem jack 3,5 mm? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!