Apple rozpoczęło współpracę z The Ellen Show. Każdy z uczestników otrzyma iPhone Xr

iphone xr

The Ellen Show jest jednym z najpopularniejszym programów telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych. W odcinku, w którym wystąpiła Julia Roberts każda osoba z widowni otrzymała… zupełnie nowego iPhone Xr!

Nowa współpraca Apple

Nie ujawniono na jakich zasadach gigant z Cupertino nawiązał współpracę z The Ellen Show, ale trzeba przyznać, że było to świetne zagranie z punktu widzenia marketingu. Program ten oglądają miliony mieszkańców Stanów Zjednoczonych i wszyscy ponownie usłyszeli o urządzeniu jakim jest iPhone Xr. Jakiś czas temu pojawiły się w sieci raporty i doniesienia, że urządzenie to sprzedaje się zdecydowanie gorzej niż oczekiwano. To właśnie miało być powodem obniżenia ceny urządzenia w Japonii. Tym sposobem Apple miało chcieć zachęcić Japończyków do sięgnięcia właśnie po ich smartfon. Oczywiście plotki te zostały szybko zdementowane przez Grega Joswiaka, który przyznał, że iPhone Xr jest najlepiej sprzedającym się urządzeniem z iOS w tym roku.

Ciężko powiedzieć jaka jest prawda. Bez wątpienia obdarowanie całej publiczności i uczestniczki programu The Ellen Show może sprawić, że sprzedaż najtańszego z nowych iPhonów może pójść w górę. Sam smartfon został także skomentowany przez uczestniczkę czyli Julie Roberts. Amerykańska aktorka stwierdziła, że jest to świetne urządzenie, ponieważ jest dostępne w różnych kolorach i oferuje dobry czas pracy na jednym ładowaniu. No cóż. Każdy wymaga od telefonu czegoś innego. Jakie będą kolejne plany Apple względem The Ellen Show? Czy rozdanie iPhonów Xr każdemu w studio to jedynie jednorazowa akcja czy coś co będzie się regularnie powtarzać? Tego niestety, na tą chwilę, nie wiemy. Wszystko stanie się jasne już podczas kolejnego odcinka!

Specyfikacja Apple iPhone Xr

  • Procesor Apple A12 Bionic
  • Ekran LCD o przekątnej 6,1 cala, rozdzielczości 828 x 1792 pikseli i 326 PPI,
  • 3 GB RAM,
  • 64 GB/128 GB/256 GB pamięci na pliki użytkownika,
  • Pojedynczy aparat przedni 7 Mpix o świetle f/2.2 z obsługą Face ID,
  • Pojedynczy aparat tylny 12 Mpix o świetle f/1.8,
  • NFC, LTE 4G, Bluetooth 5.0, GPS/Glonass, złącze lightning, głośniki stereo,
  • iOS 12,
  • Wymiary: 150,9 x 75,7 x 8,3 mm, waga: 194 g.

Co myślicie o nowej współpracy Apple? A może mamy tu posiadaczy iPhone Xr? Jesteście zadowoleni z tego urządzenia? Czekamy na komentarze!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!