Apple TV dla posiadaczy PlayStation 4 i 5 – już dostępne!

Apple TV dla posiadaczy PlayStation 4 i 5 - już dostępne!

Właśnie dowiedzieliśmy się, że dla posiadaczy PlayStation 4 oraz najnowszej PlayStation 5 dostępne będzie Apple TV – już nie tylko Netflix i Youtube.

Decyzją firmy Cooka…

Firma postanowiła udostępnić swoją platformę kolejnym firmom – w tym wypadku Sony. Posiadacze PlayStation w końcu doczekali się Apple TV na swoich konsolach. Wspomniana platforma jest platformą streamingową, która pozawala na oglądanie autorskich filmów i seriali z Cupertino.

Apple TV dla posiadaczy PlayStation 4 i 5 - już dostępne!

Co znajdziemy w Apple TV?

Oprócz autorskich filmów i seriali, dla każdego użytkownika dostępna jest spora biblioteka filmów, gdzie może on wypożyczyć na czas określony bądź kupić wybrane przez siebie filmy. Warto napomknąć, że biblioteka posiada naprawdę spory arsenał kultowych dzieł kina, polskich filmów oraz wszystkich najnowszych debiutów. Jest to, według mnie, całkiem fajna opcja, ponieważ od dłuższego czasu na platformie Netflixa pojawia się bardzo mało ciekawych nowości.

Apple TV dla posiadaczy PlayStation 4 i 5 - już dostępne!

Koszta za taką usługę.

Apple TV posiada darmowy 7-dniowy okres próbny, dzięki któremu możemy się przekonać czy platforma sprosta naszym wymaganiom. Jeśli już się na nią zdecydujemy, każdy miesiąc kosztować nas będzie 24,99 zł. Lepszą opcją jednak jest wykupienie pakietu Apple One, który o dziwo, jest w tej samej cenie, a oprócz Apple TV oferuje nam również dostęp do Apple Music oraz Apple Arcade i 50 GB dodatkowej przestrzeni w iCloud. To, jeśli mam być szczera, daje bardzo dużo, ponieważ mi moje obecne GB nie starczyły na długo. Jeśli chodzi o wypożyczenie filmu, koszt waha się między 5 a 15 zł. Kupno filmu wynosi nas jednak sporo więcej, ponieważ tutaj widełki zaczynają się od 5 zł, ale kończą jednak na 50 zł. Czy warto płacić za platformę z dodatkowymi płatnościami? To do oceny pozostawiam już Wam.

Co sądzicie o Apple TV?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!