Apple Watch zamieniony w iPoda wygląda świetnie. Szkoda, że to koncept…

pod case apple watch (1)

Pamiętacie iPody Nano szóstej generacji? Niewielkie odtwarzacze, które zawsze można było zabrać ze sobą, a nawet po zakupie dodatkowego paska przerobić na zegarek. Teraz role się odwróciły i to Apple Watch został przerobiony na iPoda!

Niestety, to tylko pomysł

Grafiki zostały stworzone przez Joyce Kang z CO Design Lab i opublikowane w serwisie Behance. Sam twórca nazywa swój projekt “Pod Case” i trzeba przyznać, że nazwa ta jest wyjątkowo trafna. Pokrowiec ten miałby zamienić Apple Watch czwartej serii w coś co przypomina iPoda pierwszej generacji. Oczywiście samo sterowanie takim tworem odbywało by się dokładnie w taki sposób jak ma to miejsce w przypadku zegarka giganta z Cupertino, a kółko z przyciskami, które znajdziemy pod ekranem, jest jedynie elementem estetycznym w oczywisty sposób nawiązującym do iPoda. Twórca chciałby aby przyciski były w pełni funkcjonalne, ale to nie byłoby już takie proste.

pod case apple watch (5)

Pamiętajmy o tym, że Pod Case to jedynie koncept i najprawdopodobniej pokrowiec nigdy nie powstanie. Trzeba jednak przyznać, że tego typu rozwiązanie wygląda wręcz rewelacyjnie i myślę, że spora część posiadaczy Apple Watch zdecydowałaby się na jego zakup. Ci, którzy kiedykolwiek posiadali klasycznego iPoda wiedzą jak dobry był to, na tamte czasy, sprzęt i myślę, że większość osób wspomina je z uśmiechem na ustach. Sam pozbyłem się posiadanego iPoda Video dopiero jakiś czas temu i to tylko dlatego, że wymiana gniazda ładowania i baterii była całkowicie nieopłacalna.

pod case apple watch (4)

iPody czy przenośne odtwarzacze muzyki nadal cieszą się ogromną popularnością. Oczywiście prawie każdy z nas ma w kieszeni smartfona, który oferuje identyczne funkcje, ale najczęściej jakość dźwięku pozostawia wiele do życzenia. Tym samym Pod Case mógłby okazać się strzałem w dziesiątkę. Miejmy nadzieję, że Joyce Kang nas zaskoczy i wykona odpowiednie kroki aby pokrowiec z konceptu stał się rzeczywistością!

Co myślicie o Pod Case? Dokupilibyście taki pokrowiec do swojego Apple Watcha? Czekamy na komentarze!

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!