Apple zaprasza na premierowy event

Apple Event
(fot. Apple)

Zbliża się czas, gdy nadgryzione jabłko staje się źródłem niepohamowanej ekscytacji. Z grafik dostępnych na stronie Apple wynika, że firma szykuje się do premiery nowych produktów. Wydarzenie o nazwie “Let Loose” odbędzie się za około dwa tygodnie. 

Premiera Apple przed nami

Gigant z Cupertino jest mistrzem utrzymania tajemnicy, trzymając wszystkich w niepewności do samej premiery. Tym razem większość informacji jest mocno utajniona. Pozostają jedynie domysły, które opierać możemy tylko i wyłącznie na plotkach. Producent odsłonił jednak kawałek kurtyny tajemniczości sugerując obecność Apple Pencil, który zawsze do pary ma różne inne urządzenia. W tym przypadku będą to iPady. Skąd wiemy, że tak może być? Przypuszczenia oraz tajemnicza grafika, na której widzimy nic innego jak Apple Pencil.

Apple zaprasza na premierowy event
Apple Let Loose / fot.producenta

Przejdźmy zatem do prawdopodobnych urządzeń. Wśród oczekiwanych spodziewane są głównie iPady. Nowsza wersja Pro miałaby posiadać OLED-owy ekran o przekątnej 13 cali. Nie wykluczone, że może to być gwiazda wieczoru, która oprócz nowego ekranu na pewno uzyska także inną ciekawą specyfikację. Przewiduje się, że na pokładzie tych nowości z serii Pro znajdziemy chip M3. Nie będą to jedyne premierowe gwiazdy. Istnieje szansa, że zadebiutują również dwa nowe modele iPada Air z układem M2. Urządzenia miałby mieć kolejno wyświetlacze mini-LED o wielkości kolejno 10,9 oraz 12,9-cala. Apple zaprasza na premierowy event Warto również zwrócić uwagę na magiczną klawiaturę. I chociaż niewiele o niej wiadomo, przecieki sugerują wzmocnioną aluminiową konstrukcję. Dodatkiem do konferencji może być Apple Pencil, który miałby uzyskać nowe funkcje. Co dokładnie i w jakim wydaniu poznamy już całkiem niedługo, bo już 7 maja 2024 roku o godzinie 16:00 czasu polskiego. Zainteresowanych obejrzeniem eventu “Let Loose” odsyłam na oficjalny kanał YouTube samego producenta.

Źródło: Apple, opracowanie własne 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!