Arc Browser zainstalujesz na telefonach iPhone!

Arc Browser
Arc Browser

Fani nowatorskiej przeglądarki internetowej Arc Browser dostępnej na macOS mają powody do radości. Otóż aplikacja w końcu została wydana w wersji mobilnej.

Arc Browser Mobile

Arc Browser zdobyła serca wielu użytkowników komputerów z systemem macOS. Aplikacja nieco inaczej podchodzi do tematu przeglądarki internetowej dając inny interfejs czy dzieląc karty na specjalne, oddzielne przestrzenie. The Browser Company (twórcy Arc) tak jakby próbują odkryć internet, a raczej korzystanie z niego, na nowo.

No i właśnie pojawiła się aplikacja Arc Browser na system iOS. Jednak Arc nie ma zastąpić Safari na iPhone’ach, a być jedynie aplikacją dopełniającą do wersji desktopowej. Mamy tutaj chociażby pasek boczny z grupami utworzonymi na komputerze. Poza tym, Arc Browser Mobile to podstawy podstaw przeglądarki internetowej i aplikacja głównie powstała po to, aby utrzymać synchronizację danych.

Warto dodać, że dostęp do Arc Browser nie jest wolny. Aby móc zacząć korzystać z aplikacji, należy otrzymać odpowiednie zaproszenie. To nieco stwarza ekskluzywność samego produktu. Arc z pewnością będzie się rozwijać i z czasem zyska więcej funkcji.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!