Awaria YouTube! Są problemy ze stroną oraz aplikacjami klienckimi

YouTube logo

Mamy późny, wtorkowy wieczór i chcemy sobie spokojnie coś pooglądać w serwisie YouTube. Niestety, strona nie działa poprawnie i są problemy na wielu platformach.

YouTube ma awarię!

Po wejściu na stronę YouTube możemy zauważyć, że ta nie działa poprawnie. U mnie nie wyświetla się boczny pasek ze skrótami do miejsc takich jak chociażby Subskrypcje. Inni użytkownicy również zgłaszają różne problemy.

W serwisie DownDetector wiele ludzi zgłasza problemy i to występujące na wielu platformach. Mowa tu również o Smart TV oraz konsolach, na przykład Xbox. Warto jednak dodać, że jak już wejdziemy na jakiś film, to ten uruchamia się poprawnie – przynajmniej tak jest u mnie w przeglądarce Firefox.

Problemy YouTube
Problemy YouTube

Są też problemy z aplikacjami klienckimi. Mowa tu chociażby o NewPipe, czyli otwartoźródłowym programie, który pozwala oglądać filmy z YouTube na smartfonie bez reklam i innych ograniczeń. Inni zgłaszają też błędy w oficjalnej aplikacji YouTube na Androida. Póki co, nie wiemy co jest powodem awarii, ale ta dotyka wielu użytkowników.

Źródło: Własne, DownDetector

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!