Bank Citi Handlowy wprowadzi obsługę BLIKa!

citi handlowy blik

BLIK to bez wątpienia jedna z najwygodniejszych i najlepszych opcji płacenia w internecie. jak się okazuje, bank Citi Handlowy zaoferuje BLIKa swoim klientom.

BLIK w Citi Handlowy

Z BLIKa korzystam niemalże codziennie i mogę przyznać, że naprawdę go polubiłem. Płatności internetowe stały się wygodne i czuję niechęć do sklepów, które tej formy płacenia nie przyjmują. BLIK to również możliwość płacenia telefonem w sklepach stacjonarnych. Opcja bardzo przydatna kiedy to nie mamy urządzenia z NFC. Sam jeszcze tak robiłem gdy miałem Motorolę Moto G 1. generacji. Wypłacanie gotówki BLIKiem to również przyjemność, tym bardziej, że nie ponoszę kosztów prowizji.

Bank Citi Handlowy właśnie rozesłał swoim klientom informacje mówiące o zmianach w regulaminie. Jedną z najważniejszych jest oczywiście wprowadzenie BLIKa. Mowa tu o możliwości płacenia zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych ale także o wypłacaniu gotówki z bankomatów oraz o przelewach natychmiastowych na telefon. BLIK w Citi pojawi się dopiero gdzieś po 22 listopada.

przelew na telefon blik

Warto tutaj dodać, że zmiany obejmują również opcję generowania kart kredytowych w formie wirtualnej. Mało tego, te karty będzie można podpiąć pod Google Pay lub Apple Pay, co pozwoli nimi płacić w sklepach stacjonarnych.

Citi Handlowy dołącza do grupy banków, która daje dostęp do bardzo ważnych technologii, które znacznie ułatwiają codzienność bankową.

Źródło: Cashless

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!