Banki BPS i Xiaomi Pay: obsługa kart VISA dodana!

Banki BPS i Xiaomi Pay: obsługa kart VISA dodana!
Xiaomi Smart Band 7 NFC

Kiedy do Polski wprowadzono Xiaomi Mi Band 7 NFC, to dodano, że usługa Xiaomi Pay zostanie rozszerzona o karty VISA. Wprowadzeniem nowości chwalą się banki spółdzielcze BPS.

Banki spółdzielcze BPS obsłużą Xiaomi Pay z kartami VISA

Xiaomi Pay to usługa płatnicza, która pozwala nam płacić zbliżeniowo opaskami sportowymi oraz zegarkami Xiaomi. Do niedawna platforma obsługiwała dodawanie tylko kart MasterCard, co dla wielu mogło być problemem. Jednak nie tak dawno temu na naszym rynku pojawiła się opaska Xiaomi Mi Band 7 NFC, a wraz z nią wprowadzono płatności Xiaomi Pay z użyciem kart VISA.

Zależy nam, aby użytkownicy kart obydwu organizacji płatniczych, Visa i Mastercard, mieli do dyspozycji pełny wachlarz możliwości. W tej chwili w bankach spółdzielczych Grupy BPS klienci znajdą taką samą ofertę jak w dużych bankach komercyjnych, a naszym atutem pozostaje lokalizacja placówek, znajomość lokalnych uwarunkowań i bliskie relacje

Magdalena Adamczyk, dyrektorka Departamentu klienta indywidualnego w Banku BPS.

I jak się okazuje, banki spółdzielcze BPS właśnie wprowadziły obsługę płatności Xiaomi Pay z użyciem kart VISA. Obok BPS, z tego udogodnienia skorzystają klienci takich banków jak mBank, Credit Agricole, Nest Bank oraz PKO BP. Lista banków obsługujących Xiaomi Pay jest dłuższa, ale te jednak obsługują tylko karty MasterCard, chociażby mowa tu o Banku Pocztowym, VeloBanku, SGB czy ZEN lub Curve.

Źródło: BPS przez Cashless

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!