Baseus w Biedronce! Co takiego kupimy?

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Jak się okazuje, właśnie w sklepach Biedronka pojawiła się spora promocja na akcesoria technologiczne! Wśród marek uwielbiany Baseus.

Baseus w sklepach Biedronka

Marka Baseus jest uwielbiana głównie przez fakt, że oferuje dobre akcesoria w niskiej cenie. Już wielokrotnie gościła w sklepach Biedronka i, jak się okazuje, jest tam dostępna ponownie. Mowa tu jednak nie o kablach, a o powerbanku.

Powerbank Baseus 20000 mAh już jest dostępny w Biedronce. Oferuje szybkie ładowanie 20 W, ochronę przed przegrzaniem oraz 3 porty wyjściowe: 2 x USB-A 5V/3A oraz USB-C 5V/3A. Cena akcesorium wynosi 119 złotych.

Płacąc 37,99 PLN zakupimy stację ładującą USB z obsługą natężenia maksymalnego 6 A. Ewentualnie można wybrać okrągły bądź jeden z dwóch podłużnych przedłużaczy (jeden ma wyłączniki, a drugi dwa porty USB). Są to produkty marki Hykker.

Biedronka
(fot. Biedronka)

W promocji znalazły się też akcesoria komputerowe. Za 39,99 złotych kupimy słuchawki z mikrofonem bądź zwijaną klawiaturę silikonową odporną na wodę i pył. Innych może zainteresować niewielki hub USB lub mysz bezprzewodowa w cenie 14,99 PLN. Płacąc 24,99 PLN możemy nabyć głośniki komputerowe 2.0 o mocy 3 W lub hub USB-C z trzema wyjściami.

Promocja na wyżej wymienione sprzęty ruszyła dzisiaj (to jest 19.01) i potrwa do 1.02 lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!