Baseus wraca do Biedronki! Do kupienia przewody i inne akcesoria

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Biedronka ponownie chce nas skusić produktami marki Baseus. Co będziemy mogli kupić i od kiedy?

Biedronka zaoferuje produkty marki Baseus. W ofercie kable i akcesoria samochodowe

To nie jest pierwszy raz, kiedy to sklep Biedronka oferuje produkty marki Baseus. Muszę jednak zaznaczyć, że są to akcesoria naprawdę przydatne i dobrze wykonane – tym bardziej jeśli patrzymy na cenę. Sam mam kilka produktów tej marki i jestem zadowolony. No dobra, ale co kupimy w Biedronce?

Już od dzisiaj (to jest 15 listopada) możemy kupić przewody USB, a dokładnie modele CALHZ-01, CATKLF-CG1 i CATKLF-C9. Pierwszy po jednej stronie zakończony jest USB-A, a po drugiej Lightning. Biedronka nazywa to przedłużaczem do auta, bowiem znajdziemy to pewnego rodzaju udogodnienie w postaci zawieszki. Kolejne dwa kable to typowe z USB-A na USB-C. Różni je kolor końcówki, przy czym obydwa cechuje nylonowy oplot i wytrzymalsza konstrukcja. Cena tych produktów to 16,99 złotych.

baseus biedronka listopad
(fot. Biedronka)

Kolejne produkty są stricte kierowane do kierowców. Mamy tutaj uchwyt samochodowy grawitacyjny oraz lusterka samochodowe, które z pewnością powinny być pomocne przy wielu manewrach. Mamy też uchwyt magnetyczny na kratkę oraz korektor do piór wycieraczek. No i znajdziemy też ładowarkę sieciową z trzema portami USB typu A i wyświetlaczem. Wszystkie te produkty kosztują 27,99 złotych za sztukę.

Tak jak wspomniałem wyżej, wymienione produkty już są dostępne w sprzedaży i promocja ma potrwać do 1 grudnia lub wyczerpania zapasów. Dlatego też warto się pospieszyć.

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!