Batman: Arkham Collection w świetnej cenie w Steam!

(fot. materiały prasowe producenta)
(fot. materiały prasowe producenta)

Gry z serii Batman: Arkham Collection to prawdziwe majstersztyki, w które uwielbiam grać. Jak się okazuje, w Steam trwa bardzo dobra promocja, w ramach której można wyrwać całą trylogię za “kilka dyszek”.

Batman: Arkham Collection za 35 złotych w Steam!

Na platformie Steam trwa festiwal gier skradankowych. No i właśnie do tej kategorii należą tytuły z serii Batman, a to oznacza promocję! Wybierając pakiet gier Batman: Arkham Collection dostajemy:

  • Batman: Arkham Asylum GOTY
  • Batman: Arkham City GOTY
  • Batman: Arkham Knight
  • Batman: Arkham Night Season Pass

Ile kosztuje ten pakiet? Niewiele, bo 34,94 złotych! Moim zdaniem jest to świetna cena, która daje nam aż trzy tytuły oraz specjalne DLC. Są to, moim zdaniem, jedne z najlepszych gier w jakie możemy zagrać. Należy się jednak pospieszyć z zakupem, ponieważ promocja zakończy się jutro, to znaczy 31 lipca 2023 roku, o godzinie 19:00.

Kup Batman: Arkham Collection na platformie Steam!

Dla mnie ma to jeszcze jeden wymiar. Otóż poprzedni raz jak grałem w Batmana (Arkham Knight) to było to na Xboksie dzięki Game Pass. No i jak się okazuje, gry Batman są świetnie zoptymalizowane pod kontrolery Xbox i granie jest przyjemniejsze niż na klawiaturze. To też sprawia, że w te gry wygodnie zagramy na… Steam Decku!

Jeśli jednak ktoś z Was chciałby sobie zaoszczędzić jeszcze więcej, to ten sam pakiet może kupić na serwisie trzecim, czyli na Eneba.com, w formie kodu do Steam, gdzie Batman: Arkham Asylum kosztuje 4,68 EUR (20,68 złotych). Muszę jednak zaznaczyć, że zakup na tej platformie wymaga utworzenia konta, a doładowanie portfela wymaganą kwotą jest obarczone zapłatą prowizji i to nie takiej małej. Oszczędność jakaś więc będzie, ale nie dla każdego może być “warta zachodu”.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!