Battlefield 2025 będzie konkurować z Warzone – pogramy za darmo

Battlefield
Fot.insider-gaming.com

Nadchodzi dobra wiadomość dla fanów wszystkich strzelanek. Wszystko na to wskazuje, że Warzone będzie miał poważną konkurencję. Battlefield 2025 powalczy z konkurencją oferując rozgrywkę zupełnie za darmo.

Battlefield vs Call of Duty Warzone

Informacje są całkiem świeże i kompletnie niesprawdzone. Według Insider Gaming, które powołuje się na sprawdzoną “wtyczkę” Battlefield dość intensywnie pracuje nad nową odsłoną swojej gry, w której pojawić ma się między innym tryb battle royale podobny do popularnej internetowej strzelanki Call of Duty Warzone. Takie działanie to mocna szpilka w stronę konkurencji, która będzie musiała być może oddać połowę swoich fanów. Nie jest to pewne, ale założę się, że część graczy z czystej ciekawości będzie chciało sprawdzić nową odsłonę battle royale z punktu widzenia Battlefield.

Battlefield 2025

Jak donosi Insider Gaming kolejny tytuł Battlefield zamierza wrócić w trybie rozgrywki do swoich korzeni. Gra zaoferuje mecze dla 64 graczy, powrót systemu czterech klas i gruntowną modernizację systemów zniszczenia. Jeśli chodzi o samą akcję gry, akcja rozgrywać się będzie we współczesności, gdzieś w latach 2025–2030, z silnym naciskiem fabularnym na nowoczesną technologię używaną podczas wojny. Kolejna część przecieków wskazuje, że data premiery nowego Battlefielda (wraz z nim pojawi się dodatek konkurujący z Warzone) zaplanowana jest na 2025 rok. Odbędzie się to prawdopodobnie w październiku co pokrywa się premierami poprzednich odsłon. Dotychczasowe gry z tej serii wiele traciły na tym, że nie miały rozgrywek podobnych do Warzone. Trudno również stwierdzić jaką nazwę przyjmie kolejna odsłona czy będzie to Battlefield 2025? Są to jedyne przypuszczenia.

Źródło: InsiderGaming

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!