Two Horizons zapowiada Best Mall Simulator. Prowadź własne centrum handlowe

best mall simulator

Zastanawialiście się kiedyś, jakby to było prowadzić własne centrum handlowe? Two Horizons pomoże w spełnieniu tej fantazji, zapowiadając następny tytuł, który dołączy do serii renowatorów — Best Mall Simulator.

W tym projekcie zobaczymy znany schemat z poprzednich zapowiedzianych przez studio gier, jednak z zupełnie nowymi wyzwaniami. Akcja będzie się działa w galerii handlowej. W Best Mall Simulator, zadaniem będzie nie tylko sama renowacja, ale też pozyskanie najemców, zdobycie zaufania klientów, rozwój prowadzonego biznesu poprzez jego rozbudowę oraz organizowanie atrakcyjnych eventów. Doprowadzenie starego centrum do stanu używalności, odświeżanie stref specjalnych, sklepów, witryn, parkingu czy nawet toalety będzie tylko częścią gameplay’u. Większym wyzwaniem będzie zdobycie najemców i stałych klientów, w grze właśnie ten aspekt będzie miał kluczowe znaczenie dla rozwoju galerii handlowej.

best mall simulator

Po zakończeniu renowacji i odpowiednim upiększeniu centrum handlowego, kiedy wystawcy sklepowi zapewnią odpowiednie dochody, gracze zyskają możliwość rozbudowy budynku o dodatkowe kondygnacje i nowe strefy. np. tereny zielone wokół obiektu dla klientów, dodatkowe parkingi czy strefy rozrywki. Dzięki temu nie tylko zdobędziemy więcej przestrzeni dla wynajmujących, ale też zachęcimy klientów do dłuższych i częstszych pobytów w naszej galerii.

W Best Mall chcemy wprowadzić trochę świeżości do rozgrywki. Nowe mechaniki, rozwiązania gameplay’owe — coś więcej niż sama renowacja i planowanie wnętrz. Zależy nam też na stworzeniu bardziej interaktywnej rozgrywki, w której NPC-e odgrywają większą rolę niż samo wypełnianie przestrzeni

Jakub Wolff | CEO Two Horizons S.A.
best mall simulator

Jak to w domach handlowych bywa, ważnym elementem jest food court. Będzie to serce centrum handlowego i jedna z najważniejszych stref, która urozmaici kupującym spędzony czas. Gra da możliwość planowania wydarzeń, organizowania atrakcji, koncertów czy sprowadzania egzotycznych kucharzy.

Jakub Wolff | CEO Two Horizons S.A.
Two Horizons zapowiada Best Mall Simulator. Prowadź własne centrum handlowe

W Best Mall Simulator nie zabraknie również losowych wydarzeń, które urozmaicą rozgrywkę: zagubione dziecko, bezdomny szarpiący się z ochroną, pożar czy drobni sklepikowi złodzieje chowający się przed kamerami. Duży i bardzo różnorodny obiekt, który każdy zna z życia codziennego, będzie można nie tylko urządzić po swojemu, ale też wcielić się w rolę właściciela biznesu, co przełoży się na urozmaiconą rozgrywkę.

Best Mall Simulator możecie dodać do swojej listy życzeń na Steamie.

Źródło: informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!