Strona główna Akcesoria Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów Xiaomi trafia na YouPin

Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów Xiaomi trafia na YouPin

-

Tak, dobrze przeczytaliście tytuł. Xiaomi właśnie wprowadziło do swojej oferty bezprzewodową maszynkę do strzyżenia włosów. Czym wyróżnia się nowość producenta z Państwa Środka na tle konkurencji?

Maszynka do strzyżenia włosów Xiaomi

Maszynka o nazwie Enchen Boost Hair Clipper ma wyróżniać się przede wszystkim tym, że jest bezprzewodowa. I tak naprawdę nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że sprzęt ten jest w stanie wytrzymać na jednym ładowaniu aż trzy miesiące regularnej pracy. I jeśli zapewnienia Xiaomi okażą się faktem to trzeba będzie przyznać, że wynik ten jest prawdziwą rewelacją. Nawet jeśli bateria się rozładuje to sam proces ładowania trwa zaledwie godzinę.

Urządzenie zostało wyposażone w przesuwny mechanizm umożliwiający użytkownikowi regulację długości cięcia. Do dyspozycji mamy długość od 0,7 mm do maksymalnie 21 mm, a co za tym idzie Xiaomi Enchen Boost Hair Clipper ma przypaść do gustu praktycznie każdej osobie, która na preferuje krótsze fryzury.

Zobacz także: Data premiery Xiaomi Mi 9T w Polsce przestała być tajemnicą

Sama głowica wykonana jest z ceramiki, dzięki czemu jest nawet 1,6 razy twardsza od stali nierdzewnej i jednocześnie przyjemniejsza dla skóry głowy. Niemniej jednak wraz z wzrostem twardości idzie także kruchość, a co za tym idzie nawet jeden upadek może wystarczyć aby maszynka do strzyżenia włosów Xiaomi uległa uszkodzeniu. Producent z Państwa Środka zadbał także o obniżony poziom hałasu. Firma podaje, że standardowe urządzenia tego typu pracują na poziomie 70 dB, a Enchen Boost Hair Clipper na poziomie 55 dB. Cena? W Chinach sprzęt ten dostępny za niespełna 50 juanów czyli około 27 zł.

Kto z was byłby zainteresowany zakupem maszynki do strzyżenia włosów firmy Xiaomi? Zapraszamy do dyskusji!

Zamów maszynkę Xiaomi w sklepie Banggood

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej