[RECENZJA] Biedronka: do kupienia głośnik bezprzewodowy! My już go mamy!

Głośnik Setty
Głośnik Setty

Jak się okazuje, w sklepach Biedronka pojawił się prawdziwy hit! Mowa tu o bezprzewodowym głośniku Setty! Już go kupicie w dosyć dobrej cenie.

Głośnik Setty 10 W znajdziecie w sklepach Biedronka

Od wczoraj (to jest 22 sierpnia 2022) na sklepowych półkach w Biedronkach znalazły się głośniki bezprzewodowe. Myślę, że bardzo łatwo je zauważycie, bo wyróżniają się kolorystyką moro. To jednak nie jest wszystko.

Głośnik Setty
Głośnik Setty

Sprzęt wyróżnia się nie tylko designem, ale też podświetleniem RGB z dwóch stron, które to uruchamia się podczas odtwarzania muzyki. Producent deklaruje moc 10 W, a produkt został wyposażony w specjalny pasek ułatwiający przenoszenie. Oczywiście mamy tutaj też obsługę Bluetooth z zasięgiem do 10 m.

Produkt także obsługuje radio FM. Wystarczy przełączyć tryb i wyszukać stację. Nie zabrakło również złącza AUX do połączenia przewodowego. Odpowiedni kabel znajduje się w zestawie. Mamy też port micro USB (szkoda, że nie jest to USB-C), wejście USB na dysk z piosenkami oraz jest też slot na kartę pamięci micro SD. Głośnik obsługuje też funkcję TWS, co pozwala na uzyskanie dźwięku stereo w kooperacji z innym głośnikiem.

Tak jak wspomniałem wyżej, głośnik Setty jest już dostępny w sklepach Biedronka od wczoraj. Jego cena wynosi 119 złotych. Możliwe jednak, że nie będzie tak łatwo go zakupić. Jak informował mnie kolega z redakcji Mateusz, musiał on odwiedzić kilka sklepów, aby w końcu dorwać ten głośnik. Poniżej znajdują się wrażenia z użytkowania.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!