Biedronka: Kindle Paperwhite 5 w promocji! Taniej niż w Amazon

Kindle Paperwhite 5
Kindle Paperwhite 5

Jak się okazuje, w internetowym sklepie Biedronka Home ruszyła promocja na czytnik e-booków Kindle Paperwhite 5 i cena jest niższa nawet niż w sklepie Amazon.

Biedronka Home z promocją na czytnik Kindle Paperwhite 5

Biedronka w swoim sklepie internetowym postanowiła zaoferować prawdziwą perełkę. Mowa tu o czytniku książek elektronicznych Kindle Paperwhite 5 w wersji bez reklam oraz z pamięcią wbudowaną 8 GB (kolor czarny). Promocyjna cena wynosi 679 złotych. To naprawdę dobra promocja, bowiem aktualnie jest to najniższa możliwa cena. W samym Amazonie cena za ten sam model wynosi 689,99 PLN, czyli po prostu więcej. Zgodnie z zasadą zakupów na ponad 149 złotych, na czytnik przysługuje darmowa dostawa.

Kindle Paperwhite 5 Biedronka Home
Kindle Paperwhite 5 Biedronka Home

Co oferuje czytnik Kindle? Ten model został wyposażony w ekran 6,8″ E-ink z zagęszczeniem pikseli na poziomie 300 dpi. Waga gadżetu wynosi 205 gramów, a grubość 8,1 mm. Wbudowana pamięć 8 GB powinna pozwolić na pomieszczenie tysiąca książek. Jest też wytrzymała bateria na około 10 tygodni pracy (o ile czytamy 30 minut dziennie z wyłączoną łącznością). Jak już wspomniałem o łączności, to jest tutaj WiFi, w tym 5 GHz. Sprzęt ładujemy za pomocą portu USB-C.

Kindle to natomiast popularna marka czytników e-booków. Użytkownicy często wybierają właśnie tę linie urządzeń, a Paperwhite 5 to jeden z nowszych modeli, pochodzący z 2021 roku. Obsługiwane formaty książek to AZW3, Kindle AZW, TXT, PDF, MOBI, PRC, HTML, DOC i DOCX.

Źródło: Biedronka Home

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!