Biedronka oferuje taniego smartfona. Spieszcie się, bo promocja jest ograniczona czasowo

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Biedronka lubi zaskakiwać Polaków cenami. Wśród ogórków, pomidorów, nabiału oraz innych produktów często możemy zakupić coś, co zainteresuje fanów elektroniki. Tym razem dyskont oferuje smartfona Tecno Pop 7. Oferta jest ograniczona czasowo i oferuję 30% rabatu na wspomniane urządzenie.

Ludzie lubią promocje w Biedronce

Tym razem to nie oferta na 2+1 gratis. Sklep internetowy Biedronka Home w swojej ofercie ma urządzenie Tecno Pop 7. Promocja wydaje się naprawdę kusząca, ponieważ telefon z darmową przesyłką dostępny jest w kwocie 279 zł. Na głównej stronie znajduje się baner przyciągający wzrok. Widzimy tam informacje dotyczące całej oferty. Pierwotnie smartfon kosztował 399 zł, ale Biedronka postanowiła obniżyć cenę o 30%. Oferta jest dostępna tylko 6 dni lub do momentu wyczerpania zapasów.

Biedronka oferuje taniego smartfona. Spieszcie się, bo promocja jest ograniczona czasowo
Promocja na telefon Tecno Pop 7 / fot.home.biedronka.pl

Opcja wydaje się naprawdę ciekawa, ponieważ na chwilę obecną ciężko znaleźć tego typu cenę u zaufanego sprzedawcy mającego dostęp do polskiej dystrybucji marki Tecno. Biedronka to sieć sklepów, która stawia na tańsze produkty, dlatego resztę fanów spodziewających się np. smartfona Samsung Galaxy S24 muszę odesłać do innych sklepów. Dokonując zakupu przez Internet pamiętajcie, że możecie swobodnie dokonać zwrotu takiego urządzenia w ciągu 14 dni.

Specyfikacja Tecno Pop 7

Biedronka postarała się, aby każdy zainteresowany ofertą nie musiał opuszczać ich strony. Wszelkie informacje dotyczące specyfikacji znajdziemy na głównej stronie scrollując myszką możemy poznać wszystkie dane techniczne. Czym tak naprawdę charakteryzuje się smartfon Tecno Pop 7? Okazuje się, że szału nie ma, ale na podstawowe urządzenie do wykonywania połączeń, wiadomości SMS oraz sprawdzanie pogody powinno wystarczyć.

Biedronka oferuje taniego smartfona. Spieszcie się, bo promocja jest ograniczona czasowo
Specyfikacja Tecno Pop 7 / tecno-store.pl

Biedronkowa promocja na pewno znajdzie swoich klientów. Należy tu zaznaczyć, że na stronie sklepu internetowego oprócz tej promocji klienci będą mogli również kupić inne urządzenia. Dziwi mnie trochę, dlaczego Biedronka nie wrzuciła tych smartfonów do swoich sklepów stacjonarnych. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje coś takiego jak Biedronka Home. Dajcie znać w komentarzach czy kupilibyście takie urządzenie, czy jednak wolicie coś droższego?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!