Biedronka: technologiczne promocje na Back to School!

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Biedronka dołącza do grupy sklepów, które uruchamiają promocje w sam raz na Back to School. Już za kilka dni zakupimy produkty technologiczne, które mogą przydać się w następnych 10 miesiącach nauki.

Biedronka: powrót do szkoły z nowymi gadżetami

Pierwsza na liście jest drukarka marki HP. Jest to dokładnie urządzenie wielofunkcyjne łączące zalety zarówno drukarki, skanera i kserokopiarki. HP DeskJet 2710e pozwala na druk z wykorzystaniem telefonu komórkowego (z dedykowaną aplikacją), a także na papierze zwykłym, fotograficznym lub broszurowym. Drukarkę wyceniono na 199 złotych i powinna raczej nadać się do takiego codziennego, lekkiego wykorzystywania.

(fot. Biedronka)
(fot. Biedronka)

Następne na liście są kalkulatory. Klasyczny, prosty marki Casio (model: SL-310/MX-12b) wyceniono na 29,99 PLN. Natomiast kalkulator naukowy FX-82ESPLUS-2 ma kosztować 59,90 złotych. Ten zasilany jest baterią AAA i ma 252 funkcje oraz zapis naturalny. Jeszcze dostępny będzie klasyczny, kieszonkowy prosty Casio HL-820VERA i ma kosztować 19,90 zł. Te gadżety zakupimy w dniach od 16 do 28 sierpnia.

(fot. Biedronka)
(fot. Biedronka)

Kolejne sprzęty to akcesoria komputerowe. Za 19,99 PLN będzie można nabyć mysz bezprzewodową Hama. Jest to prosta mysz, idealna do laptopa. Będzie też opcja zakupu zestawu bezprzewodowego klawiatura + mysz za 79,90 zł marki DCO. Producent zapewnia zasięg do 10 metrów oraz kompatybilność z systemami Windows oraz macOS.

(fot. Biedronka)
(fot. Biedronka)

Innych pewnie zainteresuje lampka biurkowa LED z wbudowaną ładowarką indukcyjną. Ponadto ma ona 3 tryby świecenia i wbudowany przybornik. Cena wynosi 39,99 PLN. Wspomniana lampka oraz akcesoria komputerowe będą dostępne w sklepach od 16 do 28 sierpnia.

(fot. Biedronka)
(fot. Biedronka)

Tak jak wspomniałem, promocje rozpoczynają się już we wtorek, 16 sierpnia. Na wyróżnienie z pewnością zasługuje drukarka HP, kalkulator naukowy Casio oraz lampka biurkowa.

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!