Biedronka: Wraca gamingowy sprzęt w niskich cenach!

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Raz na jakiś czas w sklepie Biedronka pojawiają się ciekawe akcesoria i peryferia komputerowe. Również i teraz się tak dzieje, ponieważ od poniedziałku kupimy gadżety gamingowe.

Biedronka dla graczy – kupimy klawiaturę, myszkę oraz słuchawki

Od 20 listopada do 2 grudnia potrwa specjalna promocja, w ramach której będziemy mogli zakupić budżetowe peryferia komputerowe, stworzone z myślą o graczach. Tym razem postawiono na markę Liocat. Co kupimy?

Przed wszystkim klawiaturę membranową LIOCAT KX 336C z podświetleniem LED RGB i złączem USB. Cena sprzętu to 44,99 zł. Następnie mamy słuchawki gamingowe LIOCAT HP 565C z zintegrowanym mikrofonem w pałąku, przewodem 2,1 m w oplocie, regulacją głośności i złączem 2x mini Jack 3,5 mm. Cena słuchawek to 49,99 PLN.

Do słuchawek może przydać się gamingowy stojak LIOCAT HS 325C z dynamicznym podświetlaniem RGB sterowanym dźwiękiem i przewodem zasilającym USB-C. Cena stojaka to 39,99 złotych.

Mamy do wyboru też trzy myszki. Pierwsza to LIOCAT MX 667C z podświetleniem RGB LED, 6 przyciskami i opcją zmiany DPI do 3200 oraz ze złączem USB. Kolejne dwie myszki to modele MX 555 W i MX 556 W. Te również oferują podświetlenie LED RGB i 6 przycisków. Jednakże DPI to 2400 i są to myszki bezprzewodowe, z wbudowaną baterią 600 mAh. Komunikacja odbywa się za pomocą adaptera 2,4 GHz. Cena wszystkich myszek to 39,99 złotych za sztukę.

(fot. Biedronka)
(fot. Biedronka)

Finalnie mamy podkładkę gamingową LIOCAT PD 644 XXL w rozmiarze 70 x 30 x 0,2 cm z nylonowym obszyciem. Cena tego gadżetu 27,99 złotych. Przyznam, że wzór tej podkładki wygląda całkiem ładnie.

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!