Biedronka zaskoczy elektroniką! Na półki wchodzi nowa marka produktów

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Jeśli szukacie taniej elektroniki, ale nie wiecie na co się zdecydować, to czymś ciekawym może Was zaskoczyć Biedronka. Otóż już za kilka dni kupicie produkty nowej marki Moevi.

Biedronka zaoferuje produkty marki Moevi

Moevi to nowa marka produktów elektronicznych, które to będą dostępne w sklepach Biedronka. Akcesoria dostarcza polska firma mPTech. Już za kilka dni zakupimy nowości postaci bezprzewodowych słuchawek z ANC, 3-osiowego gimbala oraz przenośnego głośnika Bluetooth.

Z całej trójki najciekawsze wydają się być słuchawki Moevi Bluetooth 5.1 z ANC. Bez wątpienia to, co przyciąga uwagę, to redukcja szumów, która ma działać w zakresie do -22 dB. Ponadto słuchawki mają grać nawet do 70 godzin na pojedynczym ładowaniu, co jest wręcz świetnym i rzadkim wynikiem. Pełne ładowanie ma trwać natomiast około 1,5 godziny i to z wykorzystaniem portu USB-C.

słuchawki moevi

Oczywiście nie zabraknie tak podstawowych elementów jak regulator głośności na słuchawkach czy gniazdo Jack 3,5 mm do połączenia przewodowego (co przyda się chociażby kiedy mamy konsolę). Słuchawki okażą się przydatne podczas pracy zdalnej, bowiem oferują mikrofon HD. Co ciekawe, nauszniki zostały wyposażone w piankę z funkcją pamięci, a zestaw sprzedażowy obejmuje pokrowiec. Cenę słuchawek ustalono na 199 złotych.

Głośnik bezprzewodowy Moevi również nie ma należeć do najsłabszych sprzętów. Otóż ma on oferować moc 20 W (2 x 10 W), a przy tym jest wodoodporny dzięki certyfikatowi IPX7. Akumulator 2000 mAh naładujemy także z wykorzystaniem przewodu USB-C. Warto wiedzieć, że głośnik możemy przewodowo połączyć ze źródłem dźwięku dzięki złączu AUX. Cena głośnika to również 199 złotych.

moevi

Ostatnim produktem na liście jest trzyosiowy gimbal Moevi. Może się on okazać dobrym narzędziem dla osób chcących zacząć karierę w świecie tworzenia wideo chociażby na YouTube. Gimbal został wyposażony w funkcję wykrywania twarzy i śledzenia obiektu. Sprzęt ma być kompatybilny zarówno z Androidem, jak i iOSem i do komunikacji z urządzeniem wykorzystuje Bluetooth.

moevi

Do gimbala przymocujemy smartfon do 6 cali, a także kamerkę sportową typu GoPro. Na obudowie znajdziemy wygodny joystick, a sam gimbal zamienimy w power bank do innych urządzeń. Gimbal jest najdroższym produktem z całej trójki i ma kosztować 279 złotych.

Sprzedaż wystartuje już 29 listopada, czyli w przyszły poniedziałek i potrwa do wyczerpania zapasów.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!