Black Friday i Cyber Monday a Xbox!

Black Friday i Cyber Monday a Xbox!

Kolejna firma przedstawia swoje ogromne czarno piątkowe wyprzedaże, którymi myślę, nikt nie pogardzi! Wiele rzeczy w bardzo okazyjnej cenie.

Najnowsze informacje…

W tym roku firma na Black Friday i Cyber Monday przyszykowała promocje godne każdej listy życzeń. Pierwsze co przykuwa oczy to spore zniżki na Xbox Ultimate Game Pass. Czyli przysłowiowe must have każdego gracza. Kolejne rzeczy jakie znajdziemy na promocji to wiele różnych tytułów gier oraz kontrolery Xbox. Wybór całkiem niezły, co?

Black Friday i Cyber Monday a Xbox!

Jakie gry dorwiemy na promocji?

Pewnie zastanawia was o ile przecenione znajdziecie gry na tegorocznym Black Friday i Cyber Monday. Otóż w tym roku zostaną przecenione całkiem fajne tytuły o aż 50%! Jak na Black Friday jest to moim zdaniem dość typowa promocja – ale i tak obniży nam cenę do takiej która w miarę nie uszkodzi naszego portfela. Na promocję od 20 listopada do 2 grudnia trafią takie tytuły jak: Forza Horizon 4, Marvel`s Avengers, Watch Dogs: Legion, Destiny 2: Legendary Edition, Tony Hawks pro skater 1 + 2 standard edition, FIFA 21 czy NBA 2K21.  

Black Friday i Cyber Monday a Xbox!

Inne promocje

Oprócz samych promocji u Xboxa dorwiemy też promocję partnerów detalicznych. Znajdziemy tam takie zniżki jak:

Od 22.11.2020 konsola Xbox One S 1TB kupimy z 1149PLN w takich sklepach jak: MediaExpert, Euro, MediaMarkt, Neonet, X-kom, Komputronik

Od 27.11 do 06.12.2020 dostaniemy na promocji takie gry jak oferty na gry Forza Horizon 4 – 109 PLN, Minecraft Dungeons Hero Edition – 89 PLN, Forza Motorsport 7 – 89 PLN, Gears Tactics 149 PLN również w sklepach MediaExpert, Euro, MediaMarkt, Neonet, Empik.

Od 20.11 do 2.12 przy zakupie trzy miesięcznej subskrypcji Game Pass PC osoba dostanie za darmo dodatek do Sea of Thieves: Parrot Starter Bundle.

Te i wiele więcej promocji znajdziecie na stronie Xbox, a wiele z nich warte jest waszej uwagi. Co o nich sądzicie?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!