Blackview BV9900 z MediaTek Helio P90 na horyzoncie

Blackview BV9900 z MediaTek Helio P90 na horyzoncie

Jakiś czas temu chińska firma Blacview zapowiedziała pracę nad smartfonem z MediaTek Helio P90. Fani marki i wytrzymałych smartfonów spodziewali się, że jednostka ta trafi do zaprezentowanego niedawno modelu BV9800, ale tak się nie stało. Wszystko wskazuje na to, że dopiero BV9900 będzie spełnieniem oczekiwań!

Blackview BV9900

I chociaż smartfony Blackview nie są zbyt popularne w naszym kraju to liczba sprzedanych urządzeń na Indiegogo pokazuje, że telefony odporne na trudy dnia codziennego nadal mają swoich fanów. Model BV9800 miał być prawdziwym flagowcem, ale trafił na rynek z MediaTekiem Helio P70. Niemniej jednak i tak w kampanii crowdfundingowej zebrano ponad 520 000 dolarów, a smartfon ten trafił już do pierwszych użytkowników. Fani firmy Blackview nadal wyczekiwali jednak premiery modelu, który miał zadebiutować z MediaTekiem Helio P90.

I stało się. Główny kierownik zajmujący się marketingiem w firmie z Państwa Środka ujawnił, że producent już pracuje nad modelem oznaczonym jako BV9900. Smartfon ten ma trafić na platformę Indiegogo w grudniu tego roku, a regularna sprzedaż powinna rozpocząć się na początku stycznia. I to właśnie Blackview BV9900 będzie tym sprzętem, który otrzyma MediaTek Helio P90 czyli ten procesor, na który czekali fani firmy. Oczywiście będzie to telefon typu rugged, a co za tym idzie będzie on odporny na kurz, wodę czy upadki.

Zobacz także: ZTE Blade A10 Prime oraz Blade A7 Prime oficjalnie zaprezentowane w USA

Pełna specyfikacja nadchodzącej nowości producenta z Państwa Środka nadal pozostaje tajemnicą. Nie wiemy czym jeszcze będzie wyróżniać się model oznaczony jako BV9900, ale już niedługo wszystko powinno stać się jasne. Bez wątpienia Blackview będzie chciało zebrać jeszcze więcej pieniędzy na platformie crowdfundingowej niż w przypadku modelu BV9800. Czy to się uda? Czas pokaże. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat!

Co myślicie o smartfonach typu rugged? Korzystaliście kiedykolwiek z smartfonów Blackview? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!