Blackview Max 1 z wbudowanym projektorem trafi do przedsprzedaży już na początku marca

blackview max 1 (3)

Pamiętacie Samsunga Galaxy Beam zaprezentowanego w 2012 roku? Najnowszy Blackview Max 1 ma pewną cechą wspólną z smartfonem koreańskiego giganta. Jest nią wbudowany projektor mający oczarować użytkownika jakością obrazu i mnogością funkcji!

Średniak mający się wyróżniać

Blackview Max 1 wydaje się naprawdę ciekawym urządzeniem. Zacznijmy od specyfikacji, bo ta wygląda zaskakująco dobrze. Sercem urządzenia jest MediaTek Helio P23. Jednostka ta będzie wspierana przez 6 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zostanie przeznaczone 64 GB pamięci wewnętrznej. Na froncie umiejscowiono ekran typu AMOLED o przekątnej 6 cali i rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli. I trzeba przyznać, że taka specyfikacja powinna w zupełności wystarczyć większości przeciętnych użytkowników. Na froncie umiejscowiono podwójny 16-megapikselowy aparat, a na pleckach 16-megapikselową matrycę Sony IMX298. Z tyłu zostanie umiejscowiony także czytnik linii papilarnych.

blackview max 1

Najciekawszą kwestią jest jednak wbudowany projektor. Firma Blackview chwali się, że ich nowe rozwiązanie, za pomocą laserowego skanowania przestrzeni, jest w stanie idealnie dobrać ustawienia obrazu do powierzchni czy oświetlenia.Rzutnik jest w stanie wyświetlić obraz o przekątnej 70 cali z odległości dwóch metrów oraz 200 cali z odległości 3 metrów. Wynik ten, przynajmniej na papierze, jest wręcz imponujący. Chiński producent uprzedza jednak, że jakość obrazu, w powodu niewielkiej wielkości samego rzutnika, nie będzie tak dobra w jasnym otoczeniu. Co za tym idzie projektor może być używany jedynie w ciemnych pomieszczeniach, a najlepiej w całkowitej ciemności. Całość działa dzięki baterii o pojemności 4680 mAh. Ogniwo to zapewni 4,5-5 godzin ciągłego oglądania filmów przy wykorzystaniu projektora.

blackview max 1 (2)

Przedsprzedaż rusza już w marcu

Produkcja Blackview Max 1 rozpocznie się już 20 lutego. Następnie 1 marca ruszy przedsprzedaż urządzenia za pośrednictwem strony chińskiego producenta. W zestawie znajdziemy statyw, mający ułatwić oglądanie filmów przy pomocy wbudowanego projektora, oraz niewielki subwoofer znacząco poprawiający jakość dźwięku. To jednak jeszcze nie wszystko. Pierwsze 1000 osób, które zdecyduje się na zakup smartfona w przedsprzedaży otrzyma dodatkowo 43% rabatu. Już dziś możecie zapisać się na stronie firmy z Państwa Środka w celu otrzymania informacji o dokładnej godzinie rozpoczęcia sprzedaży i cenie.

blackview tripod

Co myślicie o Blackview Max 1 z wbudowanym projektorem? Czy tego typu rozwiązanie w smartfonach ma sens? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!