Płacicie BLIKIEM? Czekają nagrody o łącznej wartości ponad 3 mln złotych

blik

Operator systemu BLIK, Polski Standard Płatności, poinformował o starcie kolejnej edycji BLIKOMANIII. Po raz ósmy zdarza się okazja na wzięcie udziału w loterii i zdobycie jednej z przewidzianych nagród. Co można zgarnąć?

W tegorocznej odsłonie BLIKOMANIII wśród nagród jest 70 diamentów o wartości 15 tys. złotych każdy. Codziennie odbędzie się losowanie jednego takiego kamienia. Każdego dnia również będzie możliwość zdobycia 100 czeków o wartości 200 złotych oraz 20 czeków o wartości 4000 złotych. Pierwsze z nich są możliwe do wygrania wykonując jedną z następujących operacji: płacąc kodem BLIK, wykonując przelew na telefon BLIK oraz wypłacając pieniądze z bankomatu. Większe czeki można zgarnąć płacąc BLIKIEM zbliżeniowym.

Co więcej, wszystkim uczestnikom przysługuje nagroda gwarantowana, którą można otrzymać po rejestracji. Jest nią 1000 GB na 30 dni w ofercie na kartę Plusa lub Plusha oraz pakiet Start na 30 dni w serwisie streamingowym od Polsat Box Go.

Płacicie BLIKIEM? Czekają nagrody o łącznej wartości ponad 3 mln złotych

W takim razie jak się zarejestrować? Wystarczy wejść na stronę blikomania.pl i przesłać poprawnie wypełniony formularz rejestracyjny. Uczestnik musi też zrealizować z pomocą integratora płatności Tpay transakcję rejestracyjną o wartości 1 zł. Każda wpłata zasili konto Fundacji Uniwersytet Dzieci i zostanie przeznaczona na realizację działań edukacyjnych skierowanych do dzieci, nauczycieli i osób starszych, a dotyczących m.in. bezpieczeństwa w sieci. Loteria trwa do 23 czerwca tego roku.

Źródło: blik.com, cashless.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!