Bank BNP Paribas zajmie się wynajmem smartfonów

BNP Paribas

Wynajem smartfonów oferowane przez bank? Jeszcze o tym nie słyszałem, ale pewnie dlatego, iż BNP Paribas zapewnia, że to nowość na polskim rynku. Nowa usługa nosi nazwę “Wynajem – korzystny dla Ciebie i innych” i będzie realizowana ze spółką córką BNP Paribas Group Service Center.

BNP Paribas wprowadza wynajem elektroniki

Z rozwiązania można już korzystać w stacjonarnych salonach iSpot. Klient, który zawsze umowę, dostaje finansowanie przeznaczone na usługę wynajmu sprzętu. Obecnie można wybierać jedynie wśród smartfonów Apple. Osoby zainteresowane mają do wyboru jedną z dwóch opcji najmu: 24 miesiące lub 30 miesięcy. Co więcej, otrzymają oni możliwość wymiany telefonu w trakcie umowy, bez konieczności pozostawania w poprzedniej relacji umownej.

Po zakończeniu umowy klient decyduje, czy wykupić urządzenie, czy je zwrócić. Bank ujawnia, że stare smartfony zostaną odnowione i sprzedane lub przekazane osobom zmagającym się z cyfrowym wykluczeniem.

Częścią oferty BNP Paribas są także ubezpieczenie oraz przedłużona gwarancja. Klient może z nich skorzystać w przypadku kradzieży, awarii telefonu lub jego uszkodzenia.  cenie wynajmu jest także wsparcie techniczne przez infolinię, które pomoże np. przenieść dane pomiędzy urządzeniami po wygaśnięciu umowy.

Źródło: cashless.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!