Bonusy w Orange i nju mobile. Nawet 300 GB i 3 miesiące gratis

orange flex

Orange postanowiło rozpocząć wrzesień od ciekawych promocji, które mogą zainteresować zarówno obecnych, jak i rozglądających się za nowym operatorem klientów. Mamy tutaj ofertę w nju mobile oraz atrakcyjne bonusy dla studentów korzystających z popularnych usług Orange Flex.

Darmowe trzy miesiące usługi w nju mobile

Nju mobile, jedna z marek w ramach grupy Orange, postanowiła przyciągnąć nowych klientów niezwykle atrakcyjną promocją. Bez względu na wybrany rodzaj abonamentu, każdy, kto przeniesie swój numer do nju mobile, otrzyma aż 3 miesiące usługi bez opłat. Co istotne, oferta nie nakłada żadnych skomplikowanych warunków ani limitów czasowych – obowiązuje aż do odwołania.

nju ziemniak

Należy jednak zaznaczyć, że ta ulga jest skierowana głównie do nowych klientów, którzy jeszcze nie korzystają z usług nju mobile. Promocja obejmuje oferty na:

  • abonament solo (19 zł, 29 zł, 39 zł, 49 zł),
  • abonament w parze (29 zł + 9 zł, 39 zł + 9 zł, 49 zł + 9 zł),
  • abonament w trio (29 zł + 19 zł + 9 zł, 39 zł + 19 zł + 9 zł, 49 zł + 19 zł + 9 zł),
  • dokupowane numery dodatkowe za 9 zł i 19 zł do wcześniej posiadanych ofert solo lub w parze.

Co więcej, nie trzeba dokupywać wszystkich numerów jednocześnie. Numery dodatkowe można nabyć także w różnych zamówieniach, dając klientom większą elastyczność i kontrolę nad swoimi usługami.

Bonusy dla studentów w Orange Flex

Klienci korzystający z oferty Orange Flex, szczególnie studenci, mają powody do zadowolenia. Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego nie będą musieli się martwić o swój pakiet internetowy.

Od 1 września 2023 roku do 29 lutego 2024 roku studenci, którzy korzystają z Orange Flex, mogą pobrać kod promocyjny za pośrednictwem aplikacji. Ten kod umożliwia aktywację darmowego pakietu 6x 50 GB internetu co miesiąc, bez dodatkowych opłat.

Aktywacja bonusu jest bardzo prosta. W aplikacji Orange Flex należy wejść w zakładkę “Odkryj”, wybrać promocję dla studentów, a następnie wypełnić i wysłać formularz. Po pozytywnej weryfikacji, można cieszyć się dodatkowym pakietem danych, który z pewnością okaże się przydatny podczas intensywnego korzystania z internetu. Warto więc sprawdzić te promocje i skorzystać z okazji, aby zaoszczędzić na usługach telekomunikacyjnych oraz cieszyć się większą ilością danych mobilnych.

Źródło: tabletowo.pl, orange.pl, orange.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!